У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6201 Херсон — Брилівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6201 сполученням Херсон - Брилівка відправляється зі станції Херсон о 09.25 і прибуває на станцію Брилівка о 11.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Путійська, Кіндійка, Антонівка, Дніпровська, Пойма, Олешки, Експрес, Раденське, Великі Копані, Сад, Семафор.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 09.25
Путійська 09.34 2 хв  09.36 9 хв 
Кіндійка 09.43 2 хв  09.45 18 хв 
Антонівка 09.52 2 хв  09.54 27 хв 
Дніпровська 10.01 2 хв  10.03 36 хв 
Пойма 10.10 2 хв  10.12 45 хв 
Олешки 10.17 2 хв  10.19 52 хв 
Експрес 10.29 2 хв  10.31 1 г  4 хв 
Раденське 10.39 2 хв  10.41 1 г  14 хв 
Великі Копані 10.52 2 хв  10.54 1 г  27 хв 
Сад 11.05 2 хв  11.07 1 г  40 хв 
Семафор 11.18 2 хв  11.20 1 г  53 хв 
Брилівка 11.25 2 г 

У розкладі поїзда 6201 Херсон — Брилівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031