У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6201 Роздільна-1 — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6201 сполученням Роздільна-1 - Одеса-Головна відправляється зі станції Роздільна-1 о 05.40 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 07.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Кам'янка, Буценівка, Кузьменкове, Єреміївка, Новоселівка, Карпове, Ленселище, Вигода, Жовтнева, Дачна, Усатове, Новодеповська, Одеса-Застава-1, Дальницький, Одеса-Поїзна, Одеса-Мала.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Роздільна-1 05.40
Кам'янка 05.46 1 хв  05.47 6 хв 
Буценівка 05.53 1 хв  05.54 13 хв 
Кузьменкове 05.57 1 хв  05.58 17 хв 
Єреміївка 06.05 1 хв  06.06 25 хв 
Новоселівка 06.12 1 хв  06.13 32 хв 
Карпове 06.18 1 хв  06.19 38 хв 
Ленселище 06.24 1 хв  06.25 44 хв 
Вигода 06.31 1 хв  06.32 51 хв 
Жовтнева 06.40 1 хв  06.41 1 г 
Дачна 06.46 1 хв  06.47 1 г  6 хв 
Усатове 06.53 1 хв  06.54 1 г  13 хв 
Новодеповська 06.58 1 хв  06.59 1 г  18 хв 
Одеса-Застава-1 07.01 1 хв  07.02 1 г  21 хв 
Дальницький 07.04 1 хв  07.05 1 г  24 хв 
Одеса-Поїзна 07.10 1 хв  07.11 1 г  30 хв 
Одеса-Мала 07.14 2 хв  07.16 1 г  34 хв 
Одеса-Головна 07.21 1 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6201 Роздільна-1 — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30