У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6201 Роздільна-1 — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6201 сполученням Роздільна-1 - Одеса-Головна відправляється зі станції Роздільна-1 о 05.40 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 07.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Кам'янка, Буценівка, Кузьменкове, Єреміївка, Новоселівка, Карпове, Ленселище, Вигода, Жовтнева, Дачна, Усатове, Новодеповська, Одеса-Застава-1, Дальницький, Одеса-Поїзна, Одеса-Мала.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Роздільна-1 05.40
Кам'янка 05.46 1 хв  05.47 6 хв 
Буценівка 05.53 1 хв  05.54 13 хв 
Кузьменкове 05.57 1 хв  05.58 17 хв 
Єреміївка 06.05 1 хв  06.06 25 хв 
Новоселівка 06.12 1 хв  06.13 32 хв 
Карпове 06.18 1 хв  06.19 38 хв 
Ленселище 06.24 1 хв  06.25 44 хв 
Вигода 06.31 1 хв  06.32 51 хв 
Жовтнева 06.40 1 хв  06.41 1 г 
Дачна 06.46 1 хв  06.47 1 г  6 хв 
Усатове 06.53 1 хв  06.54 1 г  13 хв 
Новодеповська 06.58 1 хв  06.59 1 г  18 хв 
Одеса-Застава-1 07.01 1 хв  07.02 1 г  21 хв 
Дальницький 07.04 1 хв  07.05 1 г  24 хв 
Одеса-Поїзна 07.10 1 хв  07.11 1 г  30 хв 
Одеса-Мала 07.14 2 хв  07.16 1 г  34 хв 
Одеса-Головна 07.21 1 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6201 Роздільна-1 — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031