У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6201 Волочиськ — Тернопіль-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6201 сполученням Волочиськ - Тернопіль-Пас. відправляється зі станції Волочиськ о 05.40 і прибуває на станцію Тернопіль-Пас. о 07.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Підволочиськ, Супранівка, Росохуватець, Богданівка-Кам'янка, 1304 Км, Гуляйполе, Максимівка-Тернопільська, Стриївка, Ангелівка, Романівка, Дачі, Бірки-Великі, Дичків, Гаї Великі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Волочиськ 05.40
Підволочиськ 05.48 1 хв  05.49 8 хв 
Супранівка 05.54 1 хв  05.55 14 хв 
Росохуватець 05.58 1 хв  05.59 18 хв 
Богданівка-Кам'янка 06.02 1 хв  06.03 22 хв 
1304 Км 06.07 1 хв  06.08 27 хв 
Гуляйполе 06.12 1 хв  06.13 32 хв 
Максимівка-Тернопільська 06.17 1 хв  06.18 37 хв 
Стриївка 06.24 1 хв  06.25 44 хв 
Ангелівка 06.30 1 хв  06.31 50 хв 
Романівка 06.33 1 хв  06.34 53 хв 
Дачі 06.36 1 хв  06.37 56 хв 
Бірки-Великі 06.42 1 хв  06.43 1 г  2 хв 
Дичків 06.48 1 хв  06.49 1 г  8 хв 
Гаї Великі 06.53 1 хв  06.54 1 г  13 хв 
Тернопіль-Пас. 07.03 1 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6201 Волочиськ — Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031