У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6201/6202 Ясинувата-Пас. — Дебальцеве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6201/6202 сполученням Ясинувата-Пас. - Дебальцеве відправляється зі станції Ясинувата-Пас. о 03.41 і прибуває на станцію Дебальцеве о 06.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 58 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 1118 Км, Кринична, Монахове, Щебенка, 9 Км, Воля, Виноградники, 1073 Км, Булавин.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ясинувата-Пас. 03.41
Ясинувата-Гірка 03.43 1 хв  03.44 2 хв 
Ясинувата-Західна 03.47 1 хв  03.48 6 хв 
1118 Км 03.54 1 хв  03.55 13 хв 
Макіївка-Пас. 04.02 1 хв  04.03 21 хв 
1110 Км 04.07 1 хв  04.08 26 хв 
Кринична 04.13 1 хв  04.14 32 хв 
Каменоломня 04.17 1 хв  04.18 36 хв 
1100 Км 04.21 1 хв  04.22 40 хв 
Монахове 04.25 1 хв  04.26 44 хв 
1094 Км 04.29 1 хв  04.30 48 хв 
1092 Км 04.33 1 хв  04.34 52 хв 
Щебенка 04.39 1 хв  04.40 58 хв 
3 Км 04.44 1 хв  04.45 1 г  3 хв 
Воля 04.48 1 хв  04.49 1 г  7 хв 
9 Км 04.53 1 хв  04.54 1 г  12 хв 
Нижньокринка 04.59 16 хв  05.15 1 г  18 хв 
9 Км 05.19 1 хв  05.20 1 г  38 хв 
Воля 05.23 1 хв  05.24 1 г  42 хв 
3 Км 05.27 1 хв  05.28 1 г  46 хв 
Щебенка 05.34 16 хв  05.50 1 г  53 хв 
Виноградники 05.54 1 хв  05.55 2 г  13 хв 
Єнакієве 06.00 1 хв  06.01 2 г  19 хв 
Волинцеве 06.07 1 хв  06.08 2 г  26 хв 
1073 Км 06.17 1 хв  06.18 2 г  36 хв 
Вуглегірськ 06.26 1 хв  06.27 2 г  45 хв 
1067 Км 06.32 1 хв  06.33 2 г  51 хв 
Булавин 06.38 1 хв  06.39 2 г  57 хв 
Абрикосовий 06.44 1 хв  06.45 3 г  3 хв 
Дебальцеве 06.55 3 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6201/6202 Ясинувата-Пас. — Дебальцеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728