У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6201/6202 Ясинувата-Пас. — Дебальцеве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6201/6202 сполученням Ясинувата-Пас. - Дебальцеве відправляється зі станції Ясинувата-Пас. о 03.41 і прибуває на станцію Дебальцеве о 06.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 58 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 1118 Км, Кринична, Монахове, Щебенка, 9 Км, Воля, Виноградники, 1073 Км, Булавин.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ясинувата-Пас. 03.41
Ясинувата-Гірка 03.43 1 хв  03.44 2 хв 
Ясинувата-Західна 03.47 1 хв  03.48 6 хв 
1118 Км 03.54 1 хв  03.55 13 хв 
Макіївка-Пас. 04.02 1 хв  04.03 21 хв 
1110 Км 04.07 1 хв  04.08 26 хв 
Кринична 04.13 1 хв  04.14 32 хв 
Каменоломня 04.17 1 хв  04.18 36 хв 
1100 Км 04.21 1 хв  04.22 40 хв 
Монахове 04.25 1 хв  04.26 44 хв 
1094 Км 04.29 1 хв  04.30 48 хв 
1092 Км 04.33 1 хв  04.34 52 хв 
Щебенка 04.39 1 хв  04.40 58 хв 
3 Км 04.44 1 хв  04.45 1 г  3 хв 
Воля 04.48 1 хв  04.49 1 г  7 хв 
9 Км 04.53 1 хв  04.54 1 г  12 хв 
Нижньокринка 04.59 16 хв  05.15 1 г  18 хв 
9 Км 05.19 1 хв  05.20 1 г  38 хв 
Воля 05.23 1 хв  05.24 1 г  42 хв 
3 Км 05.27 1 хв  05.28 1 г  46 хв 
Щебенка 05.34 16 хв  05.50 1 г  53 хв 
Виноградники 05.54 1 хв  05.55 2 г  13 хв 
Єнакієве 06.00 1 хв  06.01 2 г  19 хв 
Волинцеве 06.07 1 хв  06.08 2 г  26 хв 
1073 Км 06.17 1 хв  06.18 2 г  36 хв 
Вуглегірськ 06.26 1 хв  06.27 2 г  45 хв 
1067 Км 06.32 1 хв  06.33 2 г  51 хв 
Булавин 06.38 1 хв  06.39 2 г  57 хв 
Абрикосовий 06.44 1 хв  06.45 3 г  3 хв 
Дебальцеве 06.55 3 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6201/6202 Ясинувата-Пас. — Дебальцеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30