У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6202 Брилівка — Херсон Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6202 сполученням Брилівка - Херсон відправляється зі станції Брилівка о 11.32 і прибуває на станцію Херсон о 13.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 49 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Семафор, Сад, Великі Копані, Раденське, Експрес, Олешки, Пойма, Дніпровська, Антонівка, Кіндійка, Путійська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Брилівка 11.32
Семафор 11.37 2 хв  11.39 5 хв 
Сад 11.46 2 хв  11.48 14 хв 
Великі Копані 11.57 2 хв  11.59 25 хв 
Раденське 12.09 2 хв  12.11 37 хв 
Експрес 12.17 2 хв  12.19 45 хв 
Олешки 12.29 2 хв  12.31 57 хв 
Пойма 12.36 2 хв  12.38 1 г  4 хв 
Дніпровська 12.45 2 хв  12.47 1 г  13 хв 
Антонівка 12.53 2 хв  12.55 1 г  21 хв 
Кіндійка 13.02 2 хв  13.04 1 г  30 хв 
Путійська 13.10 2 хв  13.12 1 г  38 хв 
Херсон 13.21 1 г  49 хв 

У розкладі поїзда 6202 Брилівка — Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031