У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6202 Брилівка — Херсон Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6202 сполученням Брилівка - Херсон відправляється зі станції Брилівка о 12.00 і прибуває на станцію Херсон о 13.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Семафор, Сад, Великі Копані, Раденське, Експрес, Олешки, Пойма, Дніпровська, Антонівка, Кіндійка, Путійська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Брилівка 12.00
Семафор 12.05 2 хв  12.07 5 хв 
Сад 12.15 2 хв  12.17 15 хв 
Великі Копані 12.25 2 хв  12.27 25 хв 
Раденське 12.38 2 хв  12.40 38 хв 
Експрес 12.48 2 хв  12.50 48 хв 
Олешки 13.01 2 хв  13.03 1 г  1 хв 
Пойма 13.08 2 хв  13.10 1 г  8 хв 
Дніпровська 13.16 2 хв  13.18 1 г  16 хв 
Антонівка 13.26 2 хв  13.28 1 г  26 хв 
Кіндійка 13.35 2 хв  13.37 1 г  35 хв 
Путійська 13.44 2 хв  13.46 1 г  44 хв 
Херсон 13.56 1 г  56 хв 

У розкладі поїзда 6202 Брилівка — Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30