У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6202 Дебальцеве — Ясинувата-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6202 сполученням Дебальцеве - Ясинувата-Пас. відправляється зі станції Дебальцеве о 07.11 і прибуває на станцію Ясинувата-Пас. о 09.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Булавин, Вуглегірськ, Волинцеве, Виноградники, 1092 Км, Монахове, Каменоломня, 1110 Км, 1118 Км, Ясинувата-Гірка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дебальцеве 07.11
Абрикосовий 07.17 1 хв  07.18 6 хв 
Булавин 07.23 1 хв  07.24 12 хв 
1067 Км 07.29 1 хв  07.30 18 хв 
Вуглегірськ 07.37 1 хв  07.38 26 хв 
1073 Км 07.46 1 хв  07.47 35 хв 
Волинцеве 07.54 1 хв  07.55 43 хв 
Єнакієве 08.01 1 хв  08.02 50 хв 
Виноградники 08.06 1 хв  08.07 55 хв 
Щебенка 08.12 1 хв  08.13 1 г  1 хв 
1092 Км 08.19 1 хв  08.20 1 г  8 хв 
1094 Км 08.21 1 хв  08.22 1 г  10 хв 
Монахове 08.25 1 хв  08.26 1 г  14 хв 
1100 Км 08.30 1 хв  08.31 1 г  19 хв 
Каменоломня 08.35 1 хв  08.36 1 г  24 хв 
Кринична 08.43 1 хв  08.44 1 г  32 хв 
1110 Км 08.48 1 хв  08.49 1 г  37 хв 
Макіївка-Пас. 08.54 2 хв  08.56 1 г  43 хв 
1118 Км 09.02 1 хв  09.03 1 г  51 хв 
Ясинувата-Західна 09.11 1 хв  09.12 2 г 
Ясинувата-Гірка 09.14 1 хв  09.15 2 г  3 хв 
Ясинувата-Пас. 09.18 2 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6202 Дебальцеве — Ясинувата-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031