У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6202-6008 Козятин-1 — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6202-6008 сполученням Козятин-1 - Київ-Пас. відправляється зі станції Козятин-1 о 03.36 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 06.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Чорнорудка, Харліївка, Саверці, Кожанка, Фастів-1, Сорочий Брід, Півні, Мотовилівка, Глеваха, Тарасівка, Київ-Волинський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 03.36
Сестринівка 03.47 1 хв  03.48 11 хв 
Чорнорудка 04.02 1 хв  04.03 26 хв 
Брівки 04.18 1 хв  04.19 42 хв 
Харліївка 04.29 1 хв  04.30 53 хв 
Попільня 04.38 2 хв  04.40 1 г  2 хв 
Саверці 04.46 1 хв  04.47 1 г  10 хв 
Чернявка 04.52 1 хв  04.53 1 г  16 хв 
Кожанка 05.01 1 хв  05.02 1 г  25 хв 
Триліси 05.09 1 хв  05.10 1 г  33 хв 
Фастів-1 05.23 2 хв  05.25 1 г  47 хв 
Снітинка 05.31 1 хв  05.31 1 г  55 хв 
Сорочий Брід 05.35 1 хв  05.36 1 г  59 хв 
Вишняки 05.39 1 хв  05.39 2 г  3 хв 
Півні 05.42 1 хв  05.43 2 г  6 хв 
Білки 05.45 1 хв  05.46 2 г  9 хв 
Мотовилівка 05.49 8 хв  05.57 2 г  13 хв 
Васильків-1 06.07 1 хв  06.08 2 г  31 хв 
Глеваха 06.14 1 хв  06.15 2 г  38 хв 
Боярка 06.22 1 хв  06.23 2 г  46 хв 
Тарасівка 06.26 1 хв  06.27 2 г  50 хв 
Вишневе 06.33 1 хв  06.34 2 г  57 хв 
Київ-Волинський 06.41 1 хв  06.42 3 г  5 хв 
Караваєві Дачі 06.47 1 хв  06.48 3 г  11 хв 
Київ-Пас. 06.54 3 г  18 хв 

У розкладі поїзда 6202-6008 Козятин-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції