У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6202/6004 Козятин-1 — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6202/6004 сполученням Козятин-1 - Київ-Пас. відправляється зі станції Козятин-1 о 03.52 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 07.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Чорнорудка, Харліївка, Саверці, Кожанка, Фастів-1, Сорочий Брід, Півні, Васильків-1, Шляхова, Боярка, Вишневе, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 03.52
Сестринівка 04.04 1 хв  04.05 12 хв 
Чорнорудка 04.16 1 хв  04.17 24 хв 
Брівки 04.30 1 хв  04.31 38 хв 
Харліївка 04.39 1 хв  04.40 47 хв 
Попільня 04.48 2 хв  04.50 56 хв 
Саверці 04.55 1 хв  04.56 1 г  3 хв 
Чернявка 05.01 1 хв  05.02 1 г  9 хв 
Кожанка 05.09 1 хв  05.10 1 г  17 хв 
Триліси 05.17 1 хв  05.18 1 г  25 хв 
Фастів-1 05.29 15 хв  05.44 1 г  37 хв 
Снітинка 05.49 1 хв  05.50 1 г  57 хв 
Сорочий Брід 05.54 1 хв  05.55 2 г  2 хв 
Вишняки 05.57 1 хв  05.58 2 г  5 хв 
Півні 06.01 1 хв  06.02 2 г  9 хв 
Білки 06.04 1 хв  06.05 2 г  12 хв 
Васильків-1 06.17 2 хв  06.19 2 г  25 хв 
Глеваха 06.24 1 хв  06.25 2 г  32 хв 
Шляхова 06.26 1 хв  06.27 2 г  34 хв 
Малютянка 06.29 1 хв  06.30 2 г  37 хв 
Боярка 06.34 2 хв  06.36 2 г  42 хв 
Тарасівка 06.38 1 хв  06.39 2 г  46 хв 
Вишневе 06.45 1 хв  06.46 2 г  53 хв 
Київ-Волинський 06.52 1 хв  06.53 3 г 
Караваєві Дачі 06.57 1 хв  06.58 3 г  5 хв 
Київ-Пас. 07.05 3 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6202/6004 Козятин-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31