У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6202 Одеса-Головна — Роздільна-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6202 сполученням Одеса-Головна - Роздільна-1 відправляється зі станції Одеса-Головна о 16.10 і прибуває на станцію Роздільна-1 о 17.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Одеса-Мала, Одеса-Поїзна, Одеса-Застава-1, Новодеповська, Усатове, Дачна, Жовтнева, Вигода, Ленселище, Карпове, Новоселівка, Єреміївка, Кузьменкове, Буценівка, Кам'янка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 16.10
Одеса-Мала 16.14 2 хв  16.16 4 хв 
Одеса-Поїзна 16.19 1 хв  16.20 9 хв 
Одеса-Застава-1 16.25 1 хв  16.26 15 хв 
Новодеповська 16.28 1 хв  16.29 18 хв 
Усатове 16.33 1 хв  16.34 23 хв 
Дачна 16.40 1 хв  16.41 30 хв 
Жовтнева 16.46 1 хв  16.47 36 хв 
Вигода 16.53 1 хв  16.54 43 хв 
Ленселище 16.59 1 хв  17.00 49 хв 
Карпове 17.05 1 хв  17.06 55 хв 
Новоселівка 17.09 1 хв  17.10 59 хв 
Єреміївка 17.14 1 хв  17.15 1 г  4 хв 
Кузьменкове 17.18 1 хв  17.19 1 г  8 хв 
Буценівка 17.23 1 хв  17.24 1 г  13 хв 
Кам'янка 17.30 1 хв  17.31 1 г  20 хв 
Роздільна-1 17.36 1 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6202 Одеса-Головна — Роздільна-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031