У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6202 Одеса-Головна — Роздільна-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6202 сполученням Одеса-Головна - Роздільна-1 відправляється зі станції Одеса-Головна о 16.10 і прибуває на станцію Роздільна-1 о 17.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Одеса-Мала, Одеса-Поїзна, Одеса-Застава-1, Новодеповська, Усатове, Дачна, Жовтнева, Вигода, Ленселище, Карпове, Новоселівка, Єреміївка, Кузьменкове, Буценівка, Кам'янка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 16.10
Одеса-Мала 16.14 2 хв  16.16 4 хв 
Одеса-Поїзна 16.19 1 хв  16.20 9 хв 
Одеса-Застава-1 16.26 1 хв  16.27 16 хв 
Новодеповська 16.29 1 хв  16.30 19 хв 
Усатове 16.34 1 хв  16.35 24 хв 
Дачна 16.41 1 хв  16.42 31 хв 
Жовтнева 16.47 1 хв  16.48 37 хв 
Вигода 16.54 1 хв  16.55 44 хв 
Ленселище 17.00 1 хв  17.01 50 хв 
Карпове 17.06 1 хв  17.07 56 хв 
Новоселівка 17.09 1 хв  17.10 59 хв 
Єреміївка 17.14 1 хв  17.15 1 г  4 хв 
Кузьменкове 17.18 1 хв  17.19 1 г  8 хв 
Буценівка 17.24 1 хв  17.25 1 г  14 хв 
Кам'янка 17.31 1 хв  17.32 1 г  21 хв 
Роздільна-1 17.40 1 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6202 Одеса-Головна — Роздільна-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції