У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6202 Рені — Етулія Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6202 сполученням Рені - Етулія відправляється зі станції Рені о 04.40 і прибуває на станцію Етулія о 05.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Рені-Порт, Рені-Наливна, Кирган, Восток, Лиман-Дунайський, Фрикацей.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рені 04.40
Рені-Порт 04.43 1 хв  04.44 3 хв 
Рені-Наливна 04.51 2 хв  04.53 11 хв 
Кирган 04.56 1 хв  04.57 16 хв 
Восток 04.59 1 хв  05.00 19 хв 
Лиман-Дунайський 05.11 2 хв  05.13 31 хв 
Фрикацей 05.22 15 хв  05.37 42 хв 
Етулія 05.57 1 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6202 Рені — Етулія можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30