У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6203 Етулія — Рені Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6203 сполученням Етулія - Рені відправляється зі станції Етулія о 18.52 і прибуває на станцію Рені о 20.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 20 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Фрикацей, Лиман-Дунайський, Восток, Кирган, Рені-Наливна, Рені-Порт.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Етулія 18.52
Фрикацей 19.12 15 хв  19.27 20 хв 
Лиман-Дунайський 19.36 2 хв  19.38 44 хв 
Восток 19.45 1 хв  19.46 53 хв 
Кирган 19.50 1 хв  19.51 58 хв 
Рені-Наливна 19.59 2 хв  20.01 1 г  7 хв 
Рені-Порт 20.05 1 хв  20.06 1 г  13 хв 
Рені 20.12 1 г  20 хв 

У розкладі поїзда 6203 Етулія — Рені можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30