У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6203 Херсон — Брилівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6203 сполученням Херсон - Брилівка відправляється зі станції Херсон о 14.42 і прибуває на станцію Брилівка о 16.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Путійська, Кіндійка, Антонівка, Дніпровська, Пойма, Олешки, Експрес, Раденське, Великі Копані, Сад, Семафор.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 14.42
Путійська 14.51 2 хв  14.53 9 хв 
Кіндійка 15.00 2 хв  15.02 18 хв 
Антонівка 15.09 2 хв  15.11 27 хв 
Дніпровська 15.18 2 хв  15.20 36 хв 
Пойма 15.27 2 хв  15.29 45 хв 
Олешки 15.34 2 хв  15.36 52 хв 
Експрес 15.46 2 хв  15.48 1 г  4 хв 
Раденське 15.56 2 хв  15.58 1 г  14 хв 
Великі Копані 16.09 2 хв  16.11 1 г  27 хв 
Сад 16.22 2 хв  16.24 1 г  40 хв 
Семафор 16.35 2 хв  16.37 1 г  53 хв 
Брилівка 16.42 2 г 

У розкладі поїзда 6203 Херсон — Брилівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30