У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6203 Херсон — Брилівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6203 сполученням Херсон - Брилівка відправляється зі станції Херсон о 14.11 і прибуває на станцію Брилівка о 15.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Путійська, Кіндійка, Антонівка, Дніпровська, Пойма, Олешки, Експрес, Раденське, Великі Копані, Сад, Семафор.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 14.11
Путійська 14.20 2 хв  14.22 9 хв 
Кіндійка 14.27 2 хв  14.29 16 хв 
Антонівка 14.35 2 хв  14.37 24 хв 
Дніпровська 14.44 2 хв  14.46 33 хв 
Пойма 14.51 2 хв  14.53 40 хв 
Олешки 14.59 2 хв  15.01 48 хв 
Експрес 15.10 2 хв  15.12 59 хв 
Раденське 15.19 2 хв  15.21 1 г  8 хв 
Великі Копані 15.31 2 хв  15.33 1 г  20 хв 
Сад 15.42 2 хв  15.44 1 г  31 хв 
Семафор 15.51 2 хв  15.53 1 г  40 хв 
Брилівка 15.58 1 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6203 Херсон — Брилівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031