У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6203 Роздільна-1 — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6203 сполученням Роздільна-1 - Одеса-Головна відправляється зі станції Роздільна-1 о 06.08 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 07.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Кам'янка, Буценівка, Кузьменкове, Єреміївка, Новоселівка, Карпове, Ленселище, Вигода, Жовтнева, Дачна, Усатове, Новодеповська, Одеса-Застава-1, Дальницький, Одеса-Поїзна, Одеса-Мала.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Роздільна-1 06.08
Кам'янка 06.14 1 хв  06.15 6 хв 
Буценівка 06.21 1 хв  06.22 13 хв 
Кузьменкове 06.25 1 хв  06.26 17 хв 
Єреміївка 06.33 1 хв  06.34 25 хв 
Новоселівка 06.40 1 хв  06.41 32 хв 
Карпове 06.46 1 хв  06.47 38 хв 
Ленселище 06.52 1 хв  06.53 44 хв 
Вигода 06.59 1 хв  07.00 51 хв 
Жовтнева 07.08 1 хв  07.09 1 г 
Дачна 07.14 1 хв  07.15 1 г  6 хв 
Усатове 07.21 1 хв  07.22 1 г  13 хв 
Новодеповська 07.26 1 хв  07.27 1 г  18 хв 
Одеса-Застава-1 07.29 2 хв  07.31 1 г  21 хв 
Дальницький 07.33 1 хв  07.34 1 г  25 хв 
Одеса-Поїзна 07.39 1 хв  07.40 1 г  31 хв 
Одеса-Мала 07.43 2 хв  07.45 1 г  35 хв 
Одеса-Головна 07.50 1 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6203 Роздільна-1 — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30