У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6203 Тернопіль-Пас. — Зборів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6203 сполученням Тернопіль-Пас. - Зборів відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 07.07 і прибуває на станцію Зборів о 07.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 7 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Біла, Глибочок-Великий, Курівці-Тернопільські, Цебрів, Озерна, Ярчівці, Тустоголови.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 07.07
Біла 07.15 1 хв  07.16 8 хв 
Глибочок-Великий 07.20 1 хв  07.21 13 хв 
Курівці-Тернопільські 07.26 1 хв  07.27 19 хв 
Цебрів 07.32 1 хв  07.33 25 хв 
Озерна 07.39 1 хв  07.40 32 хв 
Ярчівці 07.47 1 хв  07.48 40 хв 
Тустоголови 07.53 1 хв  07.54 46 хв 
Зборів 07.58 51 хв 

У розкладі поїзда 6203 Тернопіль-Пас. — Зборів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031