У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6204 Брилівка — Херсон Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6204 сполученням Брилівка - Херсон відправляється зі станції Брилівка о 17.17 і прибуває на станцію Херсон о 19.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Семафор, Сад, Великі Копані, Раденське, Експрес, Олешки, Пойма, Дніпровська, Антонівка, Кіндійка, Путійська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Брилівка 17.17
Семафор 17.22 2 хв  17.24 5 хв 
Сад 17.32 2 хв  17.34 15 хв 
Великі Копані 17.42 2 хв  17.44 25 хв 
Раденське 17.55 2 хв  17.57 38 хв 
Експрес 18.05 2 хв  18.07 48 хв 
Олешки 18.18 2 хв  18.20 1 г  1 хв 
Пойма 18.25 2 хв  18.27 1 г  8 хв 
Дніпровська 18.33 2 хв  18.35 1 г  16 хв 
Антонівка 18.43 2 хв  18.45 1 г  26 хв 
Кіндійка 18.52 2 хв  18.54 1 г  35 хв 
Путійська 19.01 2 хв  19.03 1 г  44 хв 
Херсон 19.13 1 г  56 хв 

У розкладі поїзда 6204 Брилівка — Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30