У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6204 Брилівка — Херсон Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6204 сполученням Брилівка - Херсон відправляється зі станції Брилівка о 16.28 і прибуває на станцію Херсон о 18.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 49 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Семафор, Сад, Великі Копані, Раденське, Експрес, Олешки, Пойма, Дніпровська, Антонівка, Кіндійка, Путійська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Брилівка 16.28
Семафор 16.33 2 хв  16.35 5 хв 
Сад 16.42 2 хв  16.44 14 хв 
Великі Копані 16.53 2 хв  16.55 25 хв 
Раденське 17.05 2 хв  17.07 37 хв 
Експрес 17.13 2 хв  17.15 45 хв 
Олешки 17.25 2 хв  17.27 57 хв 
Пойма 17.32 2 хв  17.34 1 г  4 хв 
Дніпровська 17.41 2 хв  17.43 1 г  13 хв 
Антонівка 17.49 2 хв  17.51 1 г  21 хв 
Кіндійка 17.58 2 хв  18.00 1 г  30 хв 
Путійська 18.06 2 хв  18.08 1 г  38 хв 
Херсон 18.17 1 г  49 хв 

У розкладі поїзда 6204 Брилівка — Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031