У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6204-6016 Козятин-1 — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6204-6016 сполученням Козятин-1 - Київ-Пас. відправляється зі станції Козятин-1 о 05.30 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 09.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 48 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Білосілля, Брівки, Саверці, Триліси, Сорочий Брід, Білки, Васильків-1, Малютянка, Вишневе.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 05.30
Сестринівка 05.42 1 хв  05.43 12 хв 
Вернигородок 05.48 1 хв  05.49 18 хв 
Білосілля 05.53 1 хв  05.54 23 хв 
Чорнорудка 05.58 1 хв  05.59 28 хв 
Вчорайше 06.07 1 хв  06.08 37 хв 
Брівки 06.16 11 хв  06.27 46 хв 
Харліївка 06.38 1 хв  06.39 1 г  8 хв 
Попільня 06.47 1 хв  06.48 1 г  17 хв 
Саверці 06.54 1 хв  06.55 1 г  24 хв 
Чернявка 07.00 1 хв  07.01 1 г  30 хв 
Кожанка 07.08 1 хв  07.09 1 г  38 хв 
Триліси 07.16 1 хв  07.17 1 г  46 хв 
Фастів-1 07.30 10 хв  07.40 2 г 
Снітинка 07.45 1 хв  07.46 2 г  15 хв 
Сорочий Брід 07.50 1 хв  07.51 2 г  20 хв 
Вишняки 07.54 1 хв  07.54 2 г  24 хв 
Півні 07.57 1 хв  07.58 2 г  27 хв 
Білки 08.00 1 хв  08.01 2 г  30 хв 
Мотовилівка 08.04 1 хв  08.05 2 г  34 хв 
Корчі 08.09 1 хв  08.09 2 г  39 хв 
Васильків-1 08.15 1 хв  08.16 2 г  45 хв 
Глеваха 08.22 1 хв  08.23 2 г  52 хв 
Шляхова 08.25 1 хв  08.25 2 г  55 хв 
Малютянка 08.28 1 хв  08.29 2 г  58 хв 
Боярка 08.32 1 хв  08.33 3 г  2 хв 
Тарасівка 08.36 1 хв  08.37 3 г  6 хв 
Вишневе 08.42 1 хв  08.43 3 г  12 хв 
Київ-Волинський 08.49 1 хв  08.50 3 г  19 хв 
Караваєві Дачі 08.54 1 хв  08.55 3 г  24 хв 
Київ-Пас. 09.01 3 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6204-6016 Козятин-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031