У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6204-6018 Козятин-1 — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6204-6018 сполученням Козятин-1 - Київ-Пас. відправляється зі станції Козятин-1 о 05.31 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 09.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 48 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Білосілля, Брівки, Саверці, Триліси, Сорочий Брід, Білки, Васильків-1, Малютянка, Вишневе.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 05.31
Сестринівка 05.42 1 хв  05.43 11 хв 
Вернигородок 05.48 1 хв  05.49 17 хв 
Білосілля 05.53 1 хв  05.54 22 хв 
Чорнорудка 05.58 1 хв  05.59 27 хв 
Вчорайше 06.07 1 хв  06.08 36 хв 
Брівки 06.16 11 хв  06.27 45 хв 
Харліївка 06.38 1 хв  06.39 1 г  7 хв 
Попільня 06.47 1 хв  06.48 1 г  16 хв 
Саверці 06.54 1 хв  06.55 1 г  23 хв 
Чернявка 07.00 1 хв  07.01 1 г  29 хв 
Кожанка 07.08 1 хв  07.09 1 г  37 хв 
Триліси 07.16 1 хв  07.17 1 г  45 хв 
Фастів-1 07.30 10 хв  07.40 1 г  59 хв 
Снітинка 07.45 1 хв  07.46 2 г  14 хв 
Сорочий Брід 07.50 1 хв  07.51 2 г  19 хв 
Вишняки 07.54 1 хв  07.54 2 г  23 хв 
Півні 07.57 1 хв  07.58 2 г  26 хв 
Білки 08.00 1 хв  08.01 2 г  29 хв 
Мотовилівка 08.04 1 хв  08.05 2 г  33 хв 
Корчі 08.09 1 хв  08.09 2 г  38 хв 
Васильків-1 08.15 1 хв  08.16 2 г  44 хв 
Глеваха 08.21 1 хв  08.22 2 г  50 хв 
Шляхова 08.25 1 хв  08.25 2 г  54 хв 
Малютянка 08.28 1 хв  08.28 2 г  57 хв 
Боярка 08.32 1 хв  08.33 3 г  1 хв 
Тарасівка 08.36 1 хв  08.37 3 г  5 хв 
Вишневе 08.42 1 хв  08.43 3 г  11 хв 
Київ-Волинський 08.49 1 хв  08.50 3 г  18 хв 
Караваєві Дачі 08.54 1 хв  08.55 3 г  23 хв 
Київ-Пас. 09.01 3 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6204-6018 Козятин-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції