У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6204 Одеса-Головна — Роздільна-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6204 сполученням Одеса-Головна - Роздільна-1 відправляється зі станції Одеса-Головна о 19.31 і прибуває на станцію Роздільна-1 о 21.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Одеса-Мала, Одеса-Поїзна, Одеса-Застава-1, Новодеповська, Усатове, Дачна, Жовтнева, Вигода, Ленселище, Карпове, Новоселівка, Єреміївка, Кузьменкове, Буценівка, Кам'янка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 19.31
Одеса-Мала 19.36 2 хв  19.38 5 хв 
Одеса-Поїзна 19.41 1 хв  19.42 10 хв 
Одеса-Застава-1 19.53 1 хв  19.54 22 хв 
Новодеповська 19.56 1 хв  19.57 25 хв 
Усатове 20.01 1 хв  20.02 30 хв 
Дачна 20.08 1 хв  20.09 37 хв 
Жовтнева 20.14 1 хв  20.15 43 хв 
Вигода 20.20 1 хв  20.21 49 хв 
Ленселище 20.26 1 хв  20.27 55 хв 
Карпове 20.31 1 хв  20.32 1 г 
Новоселівка 20.34 1 хв  20.35 1 г  3 хв 
Єреміївка 20.39 1 хв  20.40 1 г  8 хв 
Кузьменкове 20.43 1 хв  20.44 1 г  12 хв 
Буценівка 20.49 1 хв  20.50 1 г  18 хв 
Кам'янка 20.56 1 хв  20.57 1 г  25 хв 
Роздільна-1 21.05 1 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6204 Одеса-Головна — Роздільна-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції