У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6204 Одеса-Головна — Роздільна-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6204 сполученням Одеса-Головна - Роздільна-1 відправляється зі станції Одеса-Головна о 19.31 і прибуває на станцію Роздільна-1 о 21.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Одеса-Мала, Одеса-Поїзна, Одеса-Застава-1, Новодеповська, Усатове, Дачна, Жовтнева, Вигода, Ленселище, Карпове, Новоселівка, Єреміївка, Кузьменкове, Буценівка, Кам'янка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 19.31
Одеса-Мала 19.36 2 хв  19.38 5 хв 
Одеса-Поїзна 19.41 1 хв  19.42 10 хв 
Одеса-Застава-1 19.47 1 хв  19.48 16 хв 
Новодеповська 19.50 1 хв  19.51 19 хв 
Усатове 19.55 1 хв  19.56 24 хв 
Дачна 20.02 1 хв  20.03 31 хв 
Жовтнева 20.08 1 хв  20.09 37 хв 
Вигода 20.15 1 хв  20.16 44 хв 
Ленселище 20.21 1 хв  20.22 50 хв 
Карпове 20.27 1 хв  20.28 56 хв 
Новоселівка 20.31 1 хв  20.32 1 г 
Єреміївка 20.36 1 хв  20.37 1 г  5 хв 
Кузьменкове 20.40 1 хв  20.41 1 г  9 хв 
Буценівка 20.45 1 хв  20.46 1 г  14 хв 
Кам'янка 20.52 1 хв  20.53 1 г  21 хв 
Роздільна-1 21.01 1 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6204 Одеса-Головна — Роздільна-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930