У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6204 Одеса-Головна — Роздільна-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6204 сполученням Одеса-Головна - Роздільна-1 відправляється зі станції Одеса-Головна о 19.31 і прибуває на станцію Роздільна-1 о 21.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Одеса-Мала, Одеса-Поїзна, Одеса-Застава-1, Новодеповська, Усатове, Дачна, Жовтнева, Вигода, Ленселище, Карпове, Новоселівка, Єреміївка, Кузьменкове, Буценівка, Кам'янка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 19.31
Одеса-Мала 19.36 2 хв  19.38 5 хв 
Одеса-Поїзна 19.41 1 хв  19.42 10 хв 
Одеса-Застава-1 19.47 1 хв  19.48 16 хв 
Новодеповська 19.50 1 хв  19.51 19 хв 
Усатове 19.55 1 хв  19.56 24 хв 
Дачна 20.02 1 хв  20.03 31 хв 
Жовтнева 20.08 1 хв  20.09 37 хв 
Вигода 20.15 1 хв  20.16 44 хв 
Ленселище 20.21 1 хв  20.22 50 хв 
Карпове 20.27 1 хв  20.28 56 хв 
Новоселівка 20.31 1 хв  20.32 1 г 
Єреміївка 20.36 1 хв  20.37 1 г  5 хв 
Кузьменкове 20.40 1 хв  20.41 1 г  9 хв 
Буценівка 20.45 1 хв  20.46 1 г  14 хв 
Кам'янка 20.52 1 хв  20.53 1 г  21 хв 
Роздільна-1 21.01 1 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6204 Одеса-Головна — Роздільна-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30