У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6204 Рені — Етулія Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6204 сполученням Рені - Етулія відправляється зі станції Рені о 17.06 і прибуває на станцію Етулія о 18.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Рені-Порт, Рені-Наливна, Кирган, Восток, Лиман-Дунайський, Фрикацей.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рені 17.06
Рені-Порт 17.09 1 хв  17.10 3 хв 
Рені-Наливна 17.17 2 хв  17.19 11 хв 
Кирган 17.22 1 хв  17.23 16 хв 
Восток 17.25 1 хв  17.26 19 хв 
Лиман-Дунайський 17.37 2 хв  17.39 31 хв 
Фрикацей 17.48 15 хв  18.03 42 хв 
Етулія 18.23 1 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6204 Рені — Етулія можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031