У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6204 Зборів — Волочиськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6204 сполученням Зборів - Волочиськ відправляється зі станції Зборів о 08.10 і прибуває на станцію Волочиськ о 10.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ярчівці, Цебрів, Глибочок-Великий, Тернопіль-Вантажний, Гаї Великі, Бірки-Великі, Романівка, Стриївка, Гуляйполе, Богданівка-Кам'янка, Супранівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Зборів 08.10
Тустоголови 08.13 1 хв  08.14 3 хв 
Ярчівці 08.19 1 хв  08.20 9 хв 
Озерна 08.29 1 хв  08.30 19 хв 
Цебрів 08.36 1 хв  08.37 26 хв 
Курівці-Тернопільські 08.42 1 хв  08.43 32 хв 
Глибочок-Великий 08.49 1 хв  08.50 39 хв 
Біла 08.55 1 хв  08.56 45 хв 
Тернопіль-Вантажний 09.00 1 хв  09.01 50 хв 
Тернопіль-Пас. 09.04 15 хв  09.19 54 хв 
Гаї Великі 09.28 1 хв  09.29 1 г  18 хв 
Дичків 09.32 1 хв  09.33 1 г  22 хв 
Бірки-Великі 09.39 1 хв  09.40 1 г  29 хв 
Дачі 09.43 1 хв  09.44 1 г  33 хв 
Романівка 09.47 1 хв  09.48 1 г  37 хв 
Ангелівка 09.50 1 хв  09.51 1 г  40 хв 
Стриївка 09.57 1 хв  09.58 1 г  47 хв 
Максимівка-Тернопільська 10.04 1 хв  10.05 1 г  54 хв 
Гуляйполе 10.08 1 хв  10.09 1 г  58 хв 
1304 Км 10.13 1 хв  10.14 2 г  3 хв 
Богданівка-Кам'янка 10.18 1 хв  10.19 2 г  8 хв 
Росохуватець 10.22 1 хв  10.23 2 г  12 хв 
Супранівка 10.27 1 хв  10.28 2 г  17 хв 
Підволочиськ 10.35 1 хв  10.36 2 г  25 хв 
Волочиськ 10.46 2 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6204 Зборів — Волочиськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031