У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6204 Зборів — Волочиськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6204 сполученням Зборів - Волочиськ відправляється зі станції Зборів о 08.10 і прибуває на станцію Волочиськ о 10.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ярчівці, Цебрів, Глибочок-Великий, Тернопіль-Вантажний, Гаї Великі, Бірки-Великі, Романівка, Стриївка, Гуляйполе, Богданівка-Кам'янка, Супранівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Зборів 08.10
Тустоголови 08.13 1 хв  08.14 3 хв 
Ярчівці 08.19 1 хв  08.20 9 хв 
Озерна 08.29 1 хв  08.30 19 хв 
Цебрів 08.36 1 хв  08.37 26 хв 
Курівці-Тернопільські 08.42 1 хв  08.43 32 хв 
Глибочок-Великий 08.49 1 хв  08.50 39 хв 
Біла 08.55 1 хв  08.56 45 хв 
Тернопіль-Вантажний 09.00 1 хв  09.01 50 хв 
Тернопіль-Пас. 09.04 15 хв  09.19 54 хв 
Гаї Великі 09.28 1 хв  09.29 1 г  18 хв 
Дичків 09.32 1 хв  09.33 1 г  22 хв 
Бірки-Великі 09.39 1 хв  09.40 1 г  29 хв 
Дачі 09.43 1 хв  09.44 1 г  33 хв 
Романівка 09.47 1 хв  09.48 1 г  37 хв 
Ангелівка 09.50 1 хв  09.51 1 г  40 хв 
Стриївка 09.57 1 хв  09.58 1 г  47 хв 
Максимівка-Тернопільська 10.04 1 хв  10.05 1 г  54 хв 
Гуляйполе 10.08 1 хв  10.09 1 г  58 хв 
1304 Км 10.13 1 хв  10.14 2 г  3 хв 
Богданівка-Кам'янка 10.18 1 хв  10.19 2 г  8 хв 
Росохуватець 10.22 1 хв  10.23 2 г  12 хв 
Супранівка 10.27 1 хв  10.28 2 г  17 хв 
Підволочиськ 10.35 1 хв  10.36 2 г  25 хв 
Волочиськ 10.46 2 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6204 Зборів — Волочиськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031