У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6204 Зборів — Волочиськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6204 сполученням Зборів - Волочиськ відправляється зі станції Зборів о 08.10 і прибуває на станцію Волочиськ о 10.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ярчівці, Цебрів, Глибочок-Великий, Тернопіль-Вантажний, Гаї Великі, Бірки-Великі, Романівка, Стриївка, Гуляйполе, Богданівка-Кам'янка, Супранівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Зборів 08.10
Тустоголови 08.13 1 хв  08.14 3 хв 
Ярчівці 08.19 1 хв  08.20 9 хв 
Озерна 08.29 1 хв  08.30 19 хв 
Цебрів 08.36 1 хв  08.37 26 хв 
Курівці-Тернопільські 08.42 1 хв  08.43 32 хв 
Глибочок-Великий 08.49 1 хв  08.50 39 хв 
Біла 08.55 1 хв  08.56 45 хв 
Тернопіль-Вантажний 09.00 1 хв  09.01 50 хв 
Тернопіль-Пас. 09.04 15 хв  09.19 54 хв 
Гаї Великі 09.28 1 хв  09.29 1 г  18 хв 
Дичків 09.32 1 хв  09.33 1 г  22 хв 
Бірки-Великі 09.39 1 хв  09.40 1 г  29 хв 
Дачі 09.43 1 хв  09.44 1 г  33 хв 
Романівка 09.47 1 хв  09.48 1 г  37 хв 
Ангелівка 09.50 1 хв  09.51 1 г  40 хв 
Стриївка 09.57 1 хв  09.58 1 г  47 хв 
Максимівка-Тернопільська 10.04 1 хв  10.05 1 г  54 хв 
Гуляйполе 10.08 1 хв  10.09 1 г  58 хв 
1304 Км 10.13 1 хв  10.14 2 г  3 хв 
Богданівка-Кам'янка 10.18 1 хв  10.19 2 г  8 хв 
Росохуватець 10.22 1 хв  10.23 2 г  12 хв 
Супранівка 10.27 1 хв  10.28 2 г  17 хв 
Підволочиськ 10.35 1 хв  10.36 2 г  25 хв 
Волочиськ 10.46 2 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6204 Зборів — Волочиськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031