У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6205 Роздільна-1 — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6205 сполученням Роздільна-1 - Одеса-Головна відправляється зі станції Роздільна-1 о 18.00 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 19.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Кам'янка, Буценівка, Кузьменкове, Єреміївка, Новоселівка, Карпове, Ленселище, Вигода, Жовтнева, Дачна, Усатове, Новодеповська, Одеса-Застава-1, Дальницький, Одеса-Поїзна, Одеса-Мала.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Роздільна-1 18.00
Кам'янка 18.06 1 хв  18.07 6 хв 
Буценівка 18.13 1 хв  18.14 13 хв 
Кузьменкове 18.17 1 хв  18.18 17 хв 
Єреміївка 18.25 1 хв  18.26 25 хв 
Новоселівка 18.32 1 хв  18.33 32 хв 
Карпове 18.38 1 хв  18.39 38 хв 
Ленселище 18.44 1 хв  18.45 44 хв 
Вигода 18.51 1 хв  18.52 51 хв 
Жовтнева 19.00 1 хв  19.01 1 г 
Дачна 19.06 1 хв  19.07 1 г  6 хв 
Усатове 19.13 1 хв  19.14 1 г  13 хв 
Новодеповська 19.18 1 хв  19.19 1 г  18 хв 
Одеса-Застава-1 19.21 1 хв  19.22 1 г  21 хв 
Дальницький 19.24 1 хв  19.25 1 г  24 хв 
Одеса-Поїзна 19.30 1 хв  19.31 1 г  30 хв 
Одеса-Мала 19.33 2 хв  19.35 1 г  33 хв 
Одеса-Головна 19.40 1 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6205 Роздільна-1 — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30