У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6205 Волочиськ — Тернопіль-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6205 сполученням Волочиськ - Тернопіль-Пас. відправляється зі станції Волочиськ о 11.15 і прибуває на станцію Тернопіль-Пас. о 13.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 46 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Підволочиськ, Супранівка, Росохуватець, Богданівка-Кам'янка, 1304 Км, Гуляйполе, Максимівка-Тернопільська, Стриївка, Ангелівка, Романівка, Дачі, Бірки-Великі, Дичків, Гаї Великі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Волочиськ 11.15
Підволочиськ 11.25 22 хв  11.47 10 хв 
Супранівка 11.52 1 хв  11.53 37 хв 
Росохуватець 11.56 1 хв  11.57 41 хв 
Богданівка-Кам'янка 12.00 1 хв  12.01 45 хв 
1304 Км 12.05 1 хв  12.06 50 хв 
Гуляйполе 12.10 1 хв  12.11 55 хв 
Максимівка-Тернопільська 12.15 1 хв  12.16 1 г 
Стриївка 12.22 1 хв  12.23 1 г  7 хв 
Ангелівка 12.29 1 хв  12.30 1 г  14 хв 
Романівка 12.32 1 хв  12.33 1 г  17 хв 
Дачі 12.35 1 хв  12.36 1 г  20 хв 
Бірки-Великі 12.40 1 хв  12.41 1 г  25 хв 
Дичків 12.46 1 хв  12.47 1 г  31 хв 
Гаї Великі 12.51 1 хв  12.52 1 г  36 хв 
Тернопіль-Пас. 13.01 1 г  46 хв 

У розкладі поїзда 6205 Волочиськ — Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031