У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6206-6022 Козятин-1 — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6206-6022 сполученням Козятин-1 - Київ-Пас. відправляється зі станції Козятин-1 о 08.50 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 12.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 54 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Білосілля, Брівки, Саверці, Триліси, Сорочий Брід, Білки, Васильків-1, Шляхова, Тарасівка, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 08.50
Сестринівка 09.02 1 хв  09.03 12 хв 
Вернигородок 09.08 1 хв  09.09 18 хв 
Білосілля 09.13 1 хв  09.14 23 хв 
Чорнорудка 09.18 1 хв  09.19 28 хв 
Вчорайше 09.27 1 хв  09.28 37 хв 
Брівки 09.35 1 хв  09.36 45 хв 
Харліївка 09.46 1 хв  09.47 56 хв 
Попільня 09.55 1 хв  09.56 1 г  5 хв 
Саверці 10.02 1 хв  10.03 1 г  12 хв 
Чернявка 10.08 1 хв  10.09 1 г  18 хв 
Кожанка 10.16 1 хв  10.17 1 г  26 хв 
Триліси 10.24 1 хв  10.25 1 г  34 хв 
Фастів-1 10.38 17 хв  10.55 1 г  48 хв 
Снітинка 11.01 1 хв  11.02 2 г  11 хв 
Сорочий Брід 11.06 1 хв  11.07 2 г  16 хв 
Вишняки 11.10 1 хв  11.10 2 г  20 хв 
Півні 11.13 1 хв  11.14 2 г  23 хв 
Білки 11.16 1 хв  11.17 2 г  26 хв 
Мотовилівка 11.20 9 хв  11.29 2 г  30 хв 
Корчі 11.33 1 хв  11.34 2 г  43 хв 
Васильків-1 11.40 1 хв  11.41 2 г  50 хв 
888 Км 11.44 1 хв  11.45 2 г  54 хв 
Глеваха 11.47 1 хв  11.48 2 г  57 хв 
Шляхова 11.50 1 хв  11.51 3 г 
Малютянка 11.53 1 хв  11.53 3 г  3 хв 
Боярка 11.56 1 хв  11.57 3 г  6 хв 
Тарасівка 12.00 1 хв  12.01 3 г  10 хв 
Вишневе 12.06 1 хв  12.07 3 г  16 хв 
Київ-Волинський 12.13 1 хв  12.14 3 г  23 хв 
Караваєві Дачі 12.18 1 хв  12.19 3 г  28 хв 
Київ-Пас. 12.25 3 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6206-6022 Козятин-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції