У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6206-6020 Козятин-1 — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6206-6020 сполученням Козятин-1 - Київ-Пас. відправляється зі станції Козятин-1 о 08.50 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 12.11 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 43 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Білосілля, Брівки, Саверці, Триліси, Сорочий Брід, Білки, Васильків-1, Шляхова, Тарасівка, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-09-11 по 2019-09-12: До уваги пасажирів! В добу 12.09.19 року Відміняється: - п 7031 Київ – Фастів Змінюється розклад руху:  е/п 6009 Київ Пас (-45хв) 08.10 Київ Вол 8.20/21 Вишневе 8.27/28 Боярка 8.39/40 Ва-сильков 9.01/05 Мотовилівка 9.17/18 Сорочий Брід 10.31/32 Фастів 10.42 на п 6205 Фастів 10.28  п 870 Васильків 9.02/07 Боярка 9.22/23 Вишневе 9.32/33 Київ Вол 9.39/40 Київ Пасс 9.51  е/п 6018 Мотовиловка 8.39-9.01 Васильків 9.12/13 Боярка 9.30/31 Вишневе 9.41/42 Ки-їв Вол 9.48/49 Київ Пасс 10.01  е/п 6011 Боярка 9.51-10.00 Васильків 10.21/22 Мотовилівка 10.33/34 Сорочий Брід 10.47/48 Фастів 10.58 на п 6207  е/п 6007 Київ Пас 9.33 Київ Вол 9.45/46 Вишневе 9.52/53 Боярка 10.05/06 Васильків 10.27/28 Мотовилівка 10.39/47 Сорочий Брід 11.00/01 Фастів 11.11  е/п 6020 Фастів 11.28 Сорочий Брід 11.38/39 Мотовилівка 11.52/53 Васильків 12.05/13 Боярка 12.29/30 на 4к відпр 12.41 Вишневе 12.51/52 Київ Вол 12.58/59 Київ Пасс 13.10  п 885 Вишневе 12.35/42 Боярка 12.53-13.03 Васильків 13.21/22 Мотовилівка 13.32/33 Сорочий Брід 13.41 Фастів 13.50/52  е/п 6013 Вишневе 12.47/56 Боярка 13.07/08 Васильків 13.29/30 Мотовилівка 13.42/43 Сорочий Брід 13.56/57 Фастів 14.07 на п 6236 Фастів 14.17  е/п 6022 Фастів 12.50 Сорочий Брід 13.01/02 Мотовилівка 13.15/16 Васильків 13.28/39 Боярка 13.56/57 Вишневе 14.07/08 Київ Вол 14.14/15 Київ Пасс 14.26  п 867 Боярка 14.17/18 Васильків 14.36/37 Мотовилівка 14.47/48 Сорочий Брід 14.56 Фастів 15.04/14  е/п 6024 Мотовилівка 14.20/33 Васильків 14.44/45 Боярка 15.02/03 Вишневе 15.12/13 Київ Вол 15.19/20 Київ Пасс 15.31  е/п 6015 Київ Пас 14.40 Київ Вол 14.52/53 Вишневе 14.59/15.00 Боярка 15.12/24 Васи-льків 15.45/46 Мотовилівка 15.58/59 Сорочий Брід 16.12/13 Фастів 16.23  е/п 6017 Боярка 15.57/58 Васильків 16.19/21 Мотовилівка 16.33/34 Сорочий Брід 16.47/48 Фастів 16.58  е/п 6019 Боярка 16.13/23 Васильків 16.40/41 Мотовилівка 16.51-17.17 Сорочий Брід 17.30/31 Фастів 17.41 на п 6209  п 884 Васильків 16.18/22 Боярка 16.35/36 Вишневе 16.45/46 Киї

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 08.50
Сестринівка 09.02 1 хв  09.03 12 хв 
Вернигородок 09.09 1 хв  09.10 19 хв 
Білосілля 09.14 1 хв  09.15 24 хв 
Чорнорудка 09.19 1 хв  09.20 29 хв 
Вчорайше 09.27 1 хв  09.28 37 хв 
Брівки 09.35 1 хв  09.36 45 хв 
Харліївка 09.45 1 хв  09.46 55 хв 
Попільня 09.53 1 хв  09.54 1 г  3 хв 
Саверці 10.00 1 хв  10.01 1 г  10 хв 
Чернявка 10.06 1 хв  10.07 1 г  16 хв 
Кожанка 10.15 1 хв  10.16 1 г  25 хв 
Триліси 10.23 1 хв  10.24 1 г  33 хв 
Фастів-1 10.36 14 хв  10.50 1 г  46 хв 
Снітинка 10.55 1 хв  10.56 2 г  5 хв 
Сорочий Брід 11.00 1 хв  11.01 2 г  10 хв 
Вишняки 11.04 1 хв  11.04 2 г  14 хв 
Півні 11.07 1 хв  11.08 2 г  17 хв 
Білки 11.10 1 хв  11.11 2 г  20 хв 
Мотовилівка 11.14 1 хв  11.15 2 г  24 хв 
Корчі 11.19 1 хв  11.20 2 г  29 хв 
Васильків-1 11.26 1 хв  11.27 2 г  36 хв 
888 Км 11.30 1 хв  11.31 2 г  40 хв 
Глеваха 11.33 1 хв  11.34 2 г  43 хв 
Шляхова 11.36 1 хв  11.37 2 г  46 хв 
Малютянка 11.39 1 хв  11.39 2 г  49 хв 
Боярка 11.42 1 хв  11.43 2 г  52 хв 
Тарасівка 11.46 1 хв  11.47 2 г  56 хв 
Вишневе 11.52 1 хв  11.53 3 г  2 хв 
Київ-Волинський 11.59 1 хв  12.00 3 г  9 хв 
Караваєві Дачі 12.04 1 хв  12.05 3 г  14 хв 
Київ-Пас. 12.11 3 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6206-6020 Козятин-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031