У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6206-6020 Козятин-1 — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6206-6020 сполученням Козятин-1 - Київ-Пас. відправляється зі станції Козятин-1 о 08.50 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 12.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 56 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Білосілля, Брівки, Саверці, Триліси, Сорочий Брід, Білки, Васильків-1, Шляхова, Тарасівка, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 08.50
Сестринівка 09.02 1 хв  09.03 12 хв 
Вернигородок 09.08 1 хв  09.09 18 хв 
Білосілля 09.13 1 хв  09.14 23 хв 
Чорнорудка 09.18 1 хв  09.19 28 хв 
Вчорайше 09.27 1 хв  09.28 37 хв 
Брівки 09.35 1 хв  09.36 45 хв 
Харліївка 09.46 1 хв  09.47 56 хв 
Попільня 09.55 1 хв  09.56 1 г  5 хв 
Саверці 10.02 1 хв  10.03 1 г  12 хв 
Чернявка 10.08 1 хв  10.09 1 г  18 хв 
Кожанка 10.16 1 хв  10.17 1 г  26 хв 
Триліси 10.24 1 хв  10.25 1 г  34 хв 
Фастів-1 10.38 17 хв  10.55 1 г  48 хв 
Снітинка 11.01 1 хв  11.02 2 г  11 хв 
Сорочий Брід 11.06 1 хв  11.07 2 г  16 хв 
Вишняки 11.10 1 хв  11.10 2 г  20 хв 
Півні 11.13 1 хв  11.14 2 г  23 хв 
Білки 11.16 1 хв  11.17 2 г  26 хв 
Мотовилівка 11.20 11 хв  11.31 2 г  30 хв 
Корчі 11.35 1 хв  11.36 2 г  45 хв 
Васильків-1 11.42 1 хв  11.43 2 г  52 хв 
888 Км 11.46 1 хв  11.47 2 г  56 хв 
Глеваха 11.49 1 хв  11.50 2 г  59 хв 
Шляхова 11.52 1 хв  11.53 3 г  2 хв 
Малютянка 11.55 1 хв  11.55 3 г  5 хв 
Боярка 11.58 1 хв  11.59 3 г  8 хв 
Тарасівка 12.02 1 хв  12.03 3 г  12 хв 
Вишневе 12.08 1 хв  12.09 3 г  18 хв 
Київ-Волинський 12.15 1 хв  12.16 3 г  25 хв 
Караваєві Дачі 12.20 1 хв  12.21 3 г  30 хв 
Київ-Пас. 12.27 3 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6206-6020 Козятин-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031