У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6206 Одеса-Головна — Мигаєве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6206 сполученням Одеса-Головна - Мигаєве відправляється зі станції Одеса-Головна о 20.43 і прибуває на станцію Мигаєве о 22.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Одеса-Поїзна, Новодеповська, Дачна, Вигода, Карпове, Єреміївка, Буценівка, Роздільна-1, Надія.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 20.43
Одеса-Мала 20.47 2 хв  20.49 4 хв 
Одеса-Поїзна 20.52 1 хв  20.53 9 хв 
Одеса-Застава-1 20.58 1 хв  20.59 15 хв 
Новодеповська 21.01 1 хв  21.02 18 хв 
Усатове 21.06 1 хв  21.07 23 хв 
Дачна 21.13 1 хв  21.14 30 хв 
Жовтнева 21.19 1 хв  21.20 36 хв 
Вигода 21.26 1 хв  21.27 43 хв 
Ленселище 21.32 1 хв  21.33 49 хв 
Карпове 21.38 3 хв  21.41 55 хв 
Новоселівка 21.44 1 хв  21.45 1 г  1 хв 
Єреміївка 21.49 1 хв  21.50 1 г  6 хв 
Кузьменкове 21.53 1 хв  21.54 1 г  10 хв 
Буценівка 21.58 1 хв  21.59 1 г  15 хв 
Кам'янка 22.05 1 хв  22.06 1 г  22 хв 
Роздільна-1 22.12 1 хв  22.13 1 г  29 хв 
Роздільна Сортувальна 22.18 1 хв  22.19 1 г  35 хв 
Надія 22.25 1 хв  22.26 1 г  42 хв 
Мигаєве 22.33 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6206 Одеса-Головна — Мигаєве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031