У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6206 Одеса-Головна — Мигаєве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6206 сполученням Одеса-Головна - Мигаєве відправляється зі станції Одеса-Головна о 20.43 і прибуває на станцію Мигаєве о 22.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Одеса-Поїзна, Новодеповська, Дачна, Вигода, Карпове, Єреміївка, Буценівка, Роздільна-1, Надія.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 20.43
Одеса-Мала 20.47 2 хв  20.49 4 хв 
Одеса-Поїзна 20.52 1 хв  20.53 9 хв 
Одеса-Застава-1 20.59 1 хв  21.00 16 хв 
Новодеповська 21.02 1 хв  21.03 19 хв 
Усатове 21.07 1 хв  21.08 24 хв 
Дачна 21.14 1 хв  21.15 31 хв 
Жовтнева 21.20 1 хв  21.21 37 хв 
Вигода 21.27 1 хв  21.28 44 хв 
Ленселище 21.33 1 хв  21.34 50 хв 
Карпове 21.38 3 хв  21.41 55 хв 
Новоселівка 21.44 1 хв  21.45 1 г  1 хв 
Єреміївка 21.50 1 хв  21.51 1 г  7 хв 
Кузьменкове 21.54 1 хв  21.55 1 г  11 хв 
Буценівка 22.00 1 хв  22.01 1 г  17 хв 
Кам'янка 22.07 1 хв  22.08 1 г  24 хв 
Роздільна-1 22.14 1 хв  22.15 1 г  31 хв 
Роздільна Сортувальна 22.20 1 хв  22.21 1 г  37 хв 
Надія 22.27 1 хв  22.28 1 г  44 хв 
Мигаєве 22.33 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6206 Одеса-Головна — Мигаєве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції