У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6206 Тернопіль-Пас. — Підволочиськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6206 сполученням Тернопіль-Пас. - Підволочиськ відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 16.53 і прибуває на станцію Підволочиськ о 18.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Гаї Великі, Дичків, Бірки-Великі, Дачі, Романівка, Ангелівка, Стриївка, Максимівка-Тернопільська, Гуляйполе, 1304 Км, Богданівка-Кам'янка, Росохуватець, Супранівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 16.53
Гаї Великі 17.02 1 хв  17.03 9 хв 
Дичків 17.06 1 хв  17.07 13 хв 
Бірки-Великі 17.13 1 хв  17.14 20 хв 
Дачі 17.17 1 хв  17.18 24 хв 
Романівка 17.21 1 хв  17.22 28 хв 
Ангелівка 17.24 1 хв  17.25 31 хв 
Стриївка 17.31 1 хв  17.32 38 хв 
Максимівка-Тернопільська 17.38 1 хв  17.39 45 хв 
Гуляйполе 17.42 1 хв  17.43 49 хв 
1304 Км 17.47 1 хв  17.48 54 хв 
Богданівка-Кам'янка 17.52 1 хв  17.53 59 хв 
Росохуватець 17.56 1 хв  17.57 1 г  3 хв 
Супранівка 18.01 1 хв  18.02 1 г  8 хв 
Підволочиськ 18.07 1 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6206 Тернопіль-Пас. — Підволочиськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031