У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6207 Підволочиськ — Тернопіль-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6207 сполученням Підволочиськ - Тернопіль-Пас. відправляється зі станції Підволочиськ о 18.19 і прибуває на станцію Тернопіль-Пас. о 19.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Супранівка, Росохуватець, 1304 Км, Гуляйполе, Максимівка-Тернопільська, Стриївка, Ангелівка, Романівка, Дачі, Бірки-Великі, Гаї Великі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Підволочиськ 18.19
Супранівка 18.24 1 хв  18.25 5 хв 
Росохуватець 18.28 1 хв  18.29 9 хв 
1304 Км 18.37 1 хв  18.38 18 хв 
Гуляйполе 18.42 1 хв  18.43 23 хв 
Максимівка-Тернопільська 18.47 1 хв  18.48 28 хв 
Стриївка 18.54 1 хв  18.55 35 хв 
Ангелівка 19.00 1 хв  19.01 41 хв 
Романівка 19.03 1 хв  19.04 44 хв 
Дачі 19.06 1 хв  19.07 47 хв 
Бірки-Великі 19.23 1 хв  19.24 1 г  4 хв 
Гаї Великі 19.23 1 хв  19.24 1 г  4 хв 
Тернопіль-Пас. 19.33 1 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6207 Підволочиськ — Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031