У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6207 Підволочиськ — Тернопіль-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6207 сполученням Підволочиськ - Тернопіль-Пас. відправляється зі станції Підволочиськ о 18.17 і прибуває на станцію Тернопіль-Пас. о 19.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Супранівка, Росохуватець, Богданівка-Кам'янка, 1304 Км, Гуляйполе, Максимівка-Тернопільська, Стриївка, Ангелівка, Романівка, Дачі, Бірки-Великі, Дичків, Гаї Великі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

з 19 травня курсуватиме за змінним розкладом Підволочиськ 18.19, Супранівка 18.24-18.25, Росохуватець 18.28-18.29, Богданівка-Кам. 18.28-18.29, Богданівка-Кам. 18.32-18.33, З.п.1304 КМ 18.37-18.38, Гуляй Поле 18.42-18.43, Максимівка-Терн. 18.47-18.48, Стриївка 18.54-18.55, Ангелівка 19.00-19.01, Романівка 19.03-19.04, Дачі 19.06-19.07, Бірки-Великі 19.23-19.24, Дичків 19.18-19.19, Гаї Великі 19.23-19.24, Тернопіль-Пас. 19.33

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Підволочиськ 18.17
Супранівка 18.22 1 хв  18.23 5 хв 
Росохуватець 18.26 1 хв  18.27 9 хв 
Богданівка-Кам'янка 18.30 1 хв  18.31 13 хв 
1304 Км 18.35 1 хв  18.36 18 хв 
Гуляйполе 18.40 1 хв  18.41 23 хв 
Максимівка-Тернопільська 18.45 1 хв  18.46 28 хв 
Стриївка 18.52 1 хв  18.53 35 хв 
Ангелівка 18.58 1 хв  18.59 41 хв 
Романівка 19.01 1 хв  19.02 44 хв 
Дачі 19.04 1 хв  19.05 47 хв 
Бірки-Великі 19.10 1 хв  19.11 53 хв 
Дичків 19.16 1 хв  19.17 59 хв 
Гаї Великі 19.21 1 хв  19.22 1 г  4 хв 
Тернопіль-Пас. 19.31 1 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6207 Підволочиськ — Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930