У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6208-6024 Козятин-1 — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6208-6024 сполученням Козятин-1 - Київ-Пас. відправляється зі станції Козятин-1 о 11.45 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 15.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 1 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Білосілля, Брівки, Саверці, Триліси, Сорочий Брід, Білки, Васильків-1, Шляхова, Тарасівка, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 11.45
Сестринівка 11.56 1 хв  11.57 11 хв 
Вернигородок 12.03 1 хв  12.04 18 хв 
Білосілля 12.08 1 хв  12.09 23 хв 
Чорнорудка 12.13 1 хв  12.14 28 хв 
Вчорайше 12.21 1 хв  12.22 36 хв 
Брівки 12.29 1 хв  12.30 44 хв 
Харліївка 12.39 1 хв  12.40 54 хв 
Попільня 12.47 1 хв  12.48 1 г  2 хв 
Саверці 12.54 1 хв  12.55 1 г  9 хв 
Чернявка 13.00 1 хв  13.01 1 г  15 хв 
Кожанка 13.09 1 хв  13.10 1 г  24 хв 
Триліси 13.17 1 хв  13.18 1 г  32 хв 
Фастів-1 13.31 25 хв  13.56 1 г  46 хв 
Снітинка 14.02 1 хв  14.03 2 г  17 хв 
Сорочий Брід 14.06 1 хв  14.07 2 г  21 хв 
Вишняки 14.10 1 хв  14.10 2 г  25 хв 
Півні 14.13 1 хв  14.14 2 г  28 хв 
Білки 14.16 1 хв  14.17 2 г  31 хв 
Мотовилівка 14.20 8 хв  14.28 2 г  35 хв 
Корчі 14.33 1 хв  14.34 2 г  48 хв 
Васильків-1 14.40 1 хв  14.41 2 г  55 хв 
888 Км 14.44 1 хв  14.45 2 г  59 хв 
Глеваха 14.47 1 хв  14.48 3 г  2 хв 
Шляхова 14.51 1 хв  14.51 3 г  6 хв 
Малютянка 14.54 1 хв  14.54 3 г  9 хв 
Боярка 14.58 1 хв  14.59 3 г  13 хв 
Тарасівка 15.02 1 хв  15.03 3 г  17 хв 
Вишневе 15.08 1 хв  15.09 3 г  23 хв 
Київ-Волинський 15.15 1 хв  15.16 3 г  30 хв 
Караваєві Дачі 15.20 1 хв  15.21 3 г  35 хв 
Київ-Пас. 15.27 3 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6208-6024 Козятин-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30