У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6208-6024 Козятин-1 — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6208-6024 сполученням Козятин-1 - Київ-Пас. відправляється зі станції Козятин-1 о 12.03 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 15.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 42 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Білосілля, Брівки, Саверці, Триліси, Сорочий Брід, Білки, Васильків-1, Шляхова, Тарасівка, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 12.03
Сестринівка 12.14 1 хв  12.15 11 хв 
Вернигородок 12.20 1 хв  12.21 17 хв 
Білосілля 12.25 1 хв  12.26 22 хв 
Чорнорудка 12.30 1 хв  12.31 27 хв 
Вчорайше 12.39 1 хв  12.40 36 хв 
Брівки 12.47 1 хв  12.48 44 хв 
Харліївка 12.58 1 хв  12.59 55 хв 
Попільня 13.07 1 хв  13.08 1 г  4 хв 
Саверці 13.14 1 хв  13.15 1 г  11 хв 
Чернявка 13.20 1 хв  13.21 1 г  17 хв 
Кожанка 13.28 1 хв  13.29 1 г  25 хв 
Триліси 13.36 1 хв  13.37 1 г  33 хв 
Фастів-1 13.50 13 хв  14.03 1 г  47 хв 
Снітинка 14.09 1 хв  14.10 2 г  6 хв 
Сорочий Брід 14.13 1 хв  14.14 2 г  10 хв 
Вишняки 14.17 1 хв  14.17 2 г  14 хв 
Півні 14.20 1 хв  14.21 2 г  17 хв 
Білки 14.23 1 хв  14.24 2 г  20 хв 
Мотовилівка 14.27 1 хв  14.28 2 г  24 хв 
Корчі 14.31 1 хв  14.32 2 г  28 хв 
Васильків-1 14.38 1 хв  14.39 2 г  35 хв 
888 Км 14.42 1 хв  14.43 2 г  39 хв 
Глеваха 14.45 1 хв  14.46 2 г  42 хв 
Шляхова 14.49 1 хв  14.49 2 г  46 хв 
Малютянка 14.52 1 хв  14.52 2 г  49 хв 
Боярка 14.56 1 хв  14.57 2 г  53 хв 
Тарасівка 15.00 1 хв  15.01 2 г  57 хв 
Вишневе 15.06 1 хв  15.07 3 г  3 хв 
Київ-Волинський 15.13 1 хв  15.14 3 г  10 хв 
Караваєві Дачі 15.18 1 хв  15.19 3 г  15 хв 
Київ-Пас. 15.25 3 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6208-6024 Козятин-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції