У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6208 Тернопіль-Пас. — Підволочиськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6208 сполученням Тернопіль-Пас. - Підволочиськ відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 20.35 і прибуває на станцію Підволочиськ о 21.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Гаї Великі, Дичків, Бірки-Великі, Дачі, Романівка, Ангелівка, Стриївка, Максимівка-Тернопільська, Гуляйполе, 1304 Км, Богданівка-Кам'янка, Росохуватець, Супранівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 20.35
Гаї Великі 20.43 1 хв  20.44 8 хв 
Дичків 20.47 1 хв  20.48 12 хв 
Бірки-Великі 20.53 1 хв  20.54 18 хв 
Дачі 20.57 1 хв  20.58 22 хв 
Романівка 21.01 1 хв  21.02 26 хв 
Ангелівка 21.04 1 хв  21.05 29 хв 
Стриївка 21.10 1 хв  21.11 35 хв 
Максимівка-Тернопільська 21.17 1 хв  21.18 42 хв 
Гуляйполе 21.21 1 хв  21.22 46 хв 
1304 Км 21.26 1 хв  21.27 51 хв 
Богданівка-Кам'янка 21.31 1 хв  21.32 56 хв 
Росохуватець 21.35 1 хв  21.36 1 г 
Супранівка 21.39 1 хв  21.40 1 г  4 хв 
Підволочиськ 21.46 1 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6208 Тернопіль-Пас. — Підволочиськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30