У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6208 Тернопіль-Пас. — Підволочиськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6208 сполученням Тернопіль-Пас. - Підволочиськ відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 20.25 і прибуває на станцію Підволочиськ о 21.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Гаї Великі, Дичків, Бірки-Великі, Дачі, Романівка, Ангелівка, Стриївка, Максимівка-Тернопільська, Гуляйполе, 1304 Км, Богданівка-Кам'янка, Росохуватець, Супранівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 20.25
Гаї Великі 20.33 1 хв  20.34 8 хв 
Дичків 20.37 1 хв  20.38 12 хв 
Бірки-Великі 20.43 1 хв  20.44 18 хв 
Дачі 20.47 1 хв  20.48 22 хв 
Романівка 20.51 1 хв  20.52 26 хв 
Ангелівка 20.54 1 хв  20.55 29 хв 
Стриївка 21.00 1 хв  21.01 35 хв 
Максимівка-Тернопільська 21.07 1 хв  21.08 42 хв 
Гуляйполе 21.11 1 хв  21.12 46 хв 
1304 Км 21.16 1 хв  21.17 51 хв 
Богданівка-Кам'янка 21.21 1 хв  21.22 56 хв 
Росохуватець 21.25 1 хв  21.26 1 г 
Супранівка 21.29 1 хв  21.30 1 г  4 хв 
Підволочиськ 21.36 1 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6208 Тернопіль-Пас. — Підволочиськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031