У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6209 Підволочиськ — Тернопіль-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6209 сполученням Підволочиськ - Тернопіль-Пас. відправляється зі станції Підволочиськ о 21.46 і прибуває на станцію Тернопіль-Пас. о 23.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Супранівка, Росохуватець, Богданівка-Кам'янка, 1304 Км, Гуляйполе, Максимівка-Тернопільська, Стриївка, Ангелівка, Романівка, Дачі, Бірки-Великі, Дичків, Гаї Великі.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Підволочиськ 21.46
Супранівка 21.51 1 хв  21.52 5 хв 
Росохуватець 21.56 1 хв  21.57 10 хв 
Богданівка-Кам'янка 22.00 1 хв  22.01 14 хв 
1304 Км 22.06 1 хв  22.07 20 хв 
Гуляйполе 22.10 1 хв  22.11 24 хв 
Максимівка-Тернопільська 22.15 2 хв  22.17 29 хв 
Стриївка 22.23 1 хв  22.24 37 хв 
Ангелівка 22.30 1 хв  22.31 44 хв 
Романівка 22.33 1 хв  22.34 47 хв 
Дачі 22.37 1 хв  22.38 51 хв 
Бірки-Великі 22.40 1 хв  22.41 54 хв 
Дичків 22.48 1 хв  22.49 1 г  2 хв 
Гаї Великі 22.53 1 хв  22.54 1 г  7 хв 
Тернопіль-Пас. 23.01 1 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6209 Підволочиськ — Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031