У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6209 Підволочиськ — Тернопіль-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6209 сполученням Підволочиськ - Тернопіль-Пас. відправляється зі станції Підволочиськ о 22.12 і прибуває на станцію Тернопіль-Пас. о 23.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Супранівка, Росохуватець, Богданівка-Кам'янка, 1304 Км, Гуляйполе, Максимівка-Тернопільська, Стриївка, Ангелівка, Романівка, Дачі, Бірки-Великі, Дичків, Гаї Великі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Підволочиськ 22.12
Супранівка 22.17 1 хв  22.18 5 хв 
Росохуватець 22.22 1 хв  22.23 10 хв 
Богданівка-Кам'янка 22.26 1 хв  22.27 14 хв 
1304 Км 22.31 1 хв  22.32 19 хв 
Гуляйполе 22.35 1 хв  22.36 23 хв 
Максимівка-Тернопільська 22.40 1 хв  22.41 28 хв 
Стриївка 22.47 1 хв  22.48 35 хв 
Ангелівка 22.54 1 хв  22.55 42 хв 
Романівка 22.57 1 хв  22.58 45 хв 
Дачі 23.01 1 хв  23.02 49 хв 
Бірки-Великі 23.05 1 хв  23.06 53 хв 
Дичків 23.12 1 хв  23.13 1 г 
Гаї Великі 23.16 1 хв  23.17 1 г  4 хв 
Тернопіль-Пас. 23.26 1 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6209 Підволочиськ — Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30