У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6209/6210 Ясинувата-Пас. — Дебальцеве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6209/6210 сполученням Ясинувата-Пас. - Дебальцеве відправляється зі станції Ясинувата-Пас. о 13.48 і прибуває на станцію Дебальцеве о 15.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ясинувата-Західна, Макіївка-Пас., Кринична, 1100 Км, 1094 Км, Щебенка, Єнакієве, 1073 Км, 1067 Км, Абрикосовий.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ясинувата-Пас. 13.48
Ясинувата-Гірка 13.50 1 хв  13.51 2 хв 
Ясинувата-Західна 13.54 1 хв  13.55 6 хв 
1118 Км 14.01 1 хв  14.02 13 хв 
Макіївка-Пас. 14.10 2 хв  14.12 22 хв 
1110 Км 14.16 1 хв  14.17 28 хв 
Кринична 14.22 1 хв  14.23 34 хв 
Каменоломня 14.26 1 хв  14.27 38 хв 
1100 Км 14.30 1 хв  14.31 42 хв 
Монахове 14.34 1 хв  14.35 46 хв 
1094 Км 14.38 1 хв  14.39 50 хв 
1092 Км 14.42 1 хв  14.43 54 хв 
Щебенка 14.53 1 хв  14.54 1 г  5 хв 
Виноградники 14.58 1 хв  14.59 1 г  10 хв 
Єнакієве 15.04 1 хв  15.05 1 г  16 хв 
Волинцеве 15.11 1 хв  15.12 1 г  23 хв 
1073 Км 15.21 1 хв  15.22 1 г  33 хв 
Вуглегірськ 15.30 1 хв  15.31 1 г  42 хв 
1067 Км 15.36 1 хв  15.37 1 г  48 хв 
Булавин 15.42 1 хв  15.43 1 г  54 хв 
Абрикосовий 15.48 1 хв  15.49 2 г 
Дебальцеве 15.59 2 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6209/6210 Ясинувата-Пас. — Дебальцеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30