У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6210/6209 Дебальцеве — Ясинувата-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6210/6209 сполученням Дебальцеве - Ясинувата-Пас. відправляється зі станції Дебальцеве о 16.15 і прибуває на станцію Ясинувата-Пас. о 20.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 55 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 1067 Км, Волинцеве, Щебенка, 9 Км, Воля, Виноградники, Щебенка, Монахове, Кринична, 1118 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дебальцеве 16.15
Абрикосовий 16.21 1 хв  16.22 6 хв 
Булавин 16.27 1 хв  16.28 12 хв 
1067 Км 16.33 1 хв  16.34 18 хв 
Вуглегірськ 16.43 1 хв  16.44 28 хв 
1073 Км 16.52 1 хв  16.53 37 хв 
Волинцеве 17.00 1 хв  17.01 45 хв 
Єнакієве 17.09 1 хв  17.10 54 хв 
Виноградники 17.14 1 хв  17.15 59 хв 
Щебенка 17.20 16 хв  17.36 1 г  5 хв 
3 Км 17.40 1 хв  17.41 1 г  25 хв 
Воля 17.44 1 хв  17.45 1 г  29 хв 
9 Км 17.49 1 хв  17.50 1 г  34 хв 
Нижньокринка 17.55 16 хв  18.11 1 г  40 хв 
9 Км 18.15 1 хв  18.16 2 г 
Воля 18.19 1 хв  18.20 2 г  4 хв 
3 Км 18.24 1 хв  18.25 2 г  9 хв 
Щебенка 18.30 38 хв  19.08 2 г  15 хв 
Виноградники 19.12 1 хв  19.13 2 г  57 хв 
Єнакієве 19.18 16 хв  19.34 3 г  3 хв 
Виноградники 19.38 1 хв  19.39 3 г  23 хв 
Щебенка 19.44 1 хв  19.45 3 г  29 хв 
1092 Км 19.49 1 хв  19.50 3 г  34 хв 
1094 Км 19.53 1 хв  19.54 3 г  38 хв 
Монахове 19.57 1 хв  19.58 3 г  42 хв 
1100 Км 20.02 1 хв  20.03 3 г  47 хв 
Каменоломня 20.07 1 хв  20.08 3 г  52 хв 
Кринична 20.13 1 хв  20.14 3 г  58 хв 
1110 Км 20.18 1 хв  20.19 4 г  3 хв 
Макіївка-Пас. 20.24 2 хв  20.26 4 г  9 хв 
1118 Км 20.32 1 хв  20.33 4 г  17 хв 
Ясинувата-Західна 20.41 1 хв  20.42 4 г  26 хв 
Ясинувата-Гірка 20.44 1 хв  20.45 4 г  29 хв 
Ясинувата-Пас. 20.49 4 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6210/6209 Дебальцеве — Ясинувата-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031