У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6210/6209 Дебальцеве — Ясинувата-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6210/6209 сполученням Дебальцеве - Ясинувата-Пас. відправляється зі станції Дебальцеве о 16.15 і прибуває на станцію Ясинувата-Пас. о 20.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 55 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 1067 Км, Волинцеве, Щебенка, 9 Км, Воля, Виноградники, Щебенка, Монахове, Кринична, 1118 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дебальцеве 16.15
Абрикосовий 16.21 1 хв  16.22 6 хв 
Булавин 16.27 1 хв  16.28 12 хв 
1067 Км 16.33 1 хв  16.34 18 хв 
Вуглегірськ 16.43 1 хв  16.44 28 хв 
1073 Км 16.52 1 хв  16.53 37 хв 
Волинцеве 17.00 1 хв  17.01 45 хв 
Єнакієве 17.09 1 хв  17.10 54 хв 
Виноградники 17.14 1 хв  17.15 59 хв 
Щебенка 17.20 16 хв  17.36 1 г  5 хв 
3 Км 17.40 1 хв  17.41 1 г  25 хв 
Воля 17.44 1 хв  17.45 1 г  29 хв 
9 Км 17.49 1 хв  17.50 1 г  34 хв 
Нижньокринка 17.55 16 хв  18.11 1 г  40 хв 
9 Км 18.15 1 хв  18.16 2 г 
Воля 18.19 1 хв  18.20 2 г  4 хв 
3 Км 18.24 1 хв  18.25 2 г  9 хв 
Щебенка 18.30 38 хв  19.08 2 г  15 хв 
Виноградники 19.12 1 хв  19.13 2 г  57 хв 
Єнакієве 19.18 16 хв  19.34 3 г  3 хв 
Виноградники 19.38 1 хв  19.39 3 г  23 хв 
Щебенка 19.44 1 хв  19.45 3 г  29 хв 
1092 Км 19.49 1 хв  19.50 3 г  34 хв 
1094 Км 19.53 1 хв  19.54 3 г  38 хв 
Монахове 19.57 1 хв  19.58 3 г  42 хв 
1100 Км 20.02 1 хв  20.03 3 г  47 хв 
Каменоломня 20.07 1 хв  20.08 3 г  52 хв 
Кринична 20.13 1 хв  20.14 3 г  58 хв 
1110 Км 20.18 1 хв  20.19 4 г  3 хв 
Макіївка-Пас. 20.24 2 хв  20.26 4 г  9 хв 
1118 Км 20.32 1 хв  20.33 4 г  17 хв 
Ясинувата-Західна 20.41 1 хв  20.42 4 г  26 хв 
Ясинувата-Гірка 20.44 1 хв  20.45 4 г  29 хв 
Ясинувата-Пас. 20.49 4 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6210/6209 Дебальцеве — Ясинувата-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829