У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6211/6212 Дебальцеве — Ясинувата-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6211/6212 сполученням Дебальцеве - Ясинувата-Пас. відправляється зі станції Дебальцеве о 19.18 і прибуває на станцію Ясинувата-Пас. о 21.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Абрикосовий, Булавин, 1067 Км, Вуглегірськ, 15 Км, Байрак, 6 Км, Горлівка, Пантелеймонівка, Шляхопровід, Кринична, 1110 Км, Макіївка-Пас., 1118 Км, Ясинувата-Західна, Ясинувата-Гірка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дебальцеве 19.18
Абрикосовий 19.23 1 хв  19.24 5 хв 
Булавин 19.29 1 хв  19.30 11 хв 
1067 Км 19.35 1 хв  19.36 17 хв 
Вуглегірськ 19.44 1 хв  19.45 26 хв 
15 Км 19.55 1 хв  19.56 37 хв 
Байрак 20.05 1 хв  20.06 47 хв 
6 Км 20.15 1 хв  20.16 57 хв 
Горлівка 20.30 2 хв  20.32 1 г  12 хв 
Пантелеймонівка 21.00 1 хв  21.01 1 г  42 хв 
Шляхопровід 21.13 1 хв  21.14 1 г  55 хв 
Кринична 21.19 1 хв  21.20 2 г  1 хв 
1110 Км 21.24 1 хв  21.25 2 г  6 хв 
Макіївка-Пас. 21.30 1 хв  21.31 2 г  12 хв 
1118 Км 21.37 1 хв  21.38 2 г  19 хв 
Ясинувата-Західна 21.46 1 хв  21.47 2 г  28 хв 
Ясинувата-Гірка 21.49 1 хв  21.50 2 г  31 хв 
Ясинувата-Пас. 21.54 2 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6211/6212 Дебальцеве — Ясинувата-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031