У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6211 Ясинувата-Пас. — Дебальцеве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6211 сполученням Ясинувата-Пас. - Дебальцеве відправляється зі станції Ясинувата-Пас. о 16.47 і прибуває на станцію Дебальцеве о 19.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ясинувата-Західна, Макіївка-Пас., Кринична, 1100 Км, 1094 Км, Щебенка, Єнакієве, 1073 Км, 1067 Км, Абрикосовий.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ясинувата-Пас. 16.47
Ясинувата-Гірка 16.49 1 хв  16.50 2 хв 
Ясинувата-Західна 16.54 1 хв  16.55 7 хв 
1118 Км 17.01 1 хв  17.02 14 хв 
Макіївка-Пас. 17.10 2 хв  17.12 23 хв 
1110 Км 17.16 1 хв  17.17 29 хв 
Кринична 17.22 1 хв  17.23 35 хв 
Каменоломня 17.26 1 хв  17.27 39 хв 
1100 Км 17.30 1 хв  17.31 43 хв 
Монахове 17.34 1 хв  17.35 47 хв 
1094 Км 17.38 1 хв  17.39 51 хв 
1092 Км 17.42 1 хв  17.43 55 хв 
Щебенка 17.53 1 хв  17.54 1 г  6 хв 
Виноградники 17.58 1 хв  17.59 1 г  11 хв 
Єнакієве 18.04 1 хв  18.05 1 г  17 хв 
Волинцеве 18.14 1 хв  18.15 1 г  27 хв 
1073 Км 18.24 1 хв  18.25 1 г  37 хв 
Вуглегірськ 18.35 1 хв  18.36 1 г  48 хв 
1067 Км 18.41 1 хв  18.42 1 г  54 хв 
Булавин 18.47 1 хв  18.48 2 г 
Абрикосовий 18.53 1 хв  18.54 2 г  6 хв 
Дебальцеве 19.02 2 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6211 Ясинувата-Пас. — Дебальцеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30