У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6212 Козятин-1 — Фастів-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6212 сполученням Козятин-1 - Фастів-1 відправляється зі станції Козятин-1 о 17.41 і прибуває на станцію Фастів-1 о 19.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 46 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Сестринівка, Вернигородок, Білосілля, Чорнорудка, Вчорайше, Брівки, Харліївка, Попільня, Саверці, Чернявка, Кожанка, Триліси.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 17.41
Сестринівка 17.53 1 хв  17.54 12 хв 
Вернигородок 18.00 1 хв  18.01 19 хв 
Білосілля 18.05 1 хв  18.06 24 хв 
Чорнорудка 18.10 1 хв  18.11 29 хв 
Вчорайше 18.18 1 хв  18.19 37 хв 
Брівки 18.26 1 хв  18.27 45 хв 
Харліївка 18.36 1 хв  18.37 55 хв 
Попільня 18.44 1 хв  18.45 1 г  3 хв 
Саверці 18.51 1 хв  18.52 1 г  10 хв 
Чернявка 18.57 1 хв  18.58 1 г  16 хв 
Кожанка 19.06 1 хв  19.07 1 г  25 хв 
Триліси 19.14 1 хв  19.15 1 г  33 хв 
Фастів-1 19.27 1 г  46 хв 

У розкладі поїзда 6212 Козятин-1 — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30