У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6213 Фастів-1 — Козятин-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6213 сполученням Фастів-1 - Козятин-1 відправляється зі станції Фастів-1 о 20.18 і прибуває на станцію Козятин-1 о 22.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Триліси, Кожанка, Чернявка, Саверці, Попільня, Харліївка, Брівки, Вчорайше, Чорнорудка, Білосілля, Вернигородок, Сестринівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 20.18
Триліси 20.30 1 хв  20.31 12 хв 
Кожанка 20.38 1 хв  20.39 20 хв 
Чернявка 20.46 1 хв  20.47 28 хв 
Саверці 20.52 1 хв  20.53 34 хв 
Попільня 20.59 1 хв  21.00 41 хв 
Харліївка 21.07 1 хв  21.08 49 хв 
Брівки 21.17 1 хв  21.18 59 хв 
Вчорайше 21.25 1 хв  21.26 1 г  7 хв 
Чорнорудка 21.33 1 хв  21.34 1 г  15 хв 
Білосілля 21.38 1 хв  21.39 1 г  20 хв 
Вернигородок 21.43 1 хв  21.44 1 г  25 хв 
Сестринівка 21.50 1 хв  21.51 1 г  32 хв 
Козятин-1 22.02 1 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6213 Фастів-1 — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031