У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6214 Козятин-1 — Фастів-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6214 сполученням Козятин-1 - Фастів-1 відправляється зі станції Козятин-1 о 20.22 і прибуває на станцію Фастів-1 о 22.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Сестринівка, Вернигородок, Білосілля, Чорнорудка, Вчорайше, Брівки, Харліївка, Попільня, Чернявка, Кожанка, Триліси.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 20.22
Сестринівка 20.33 1 хв  20.34 11 хв 
Вернигородок 20.40 1 хв  20.41 18 хв 
Білосілля 20.45 1 хв  20.46 23 хв 
Чорнорудка 20.50 1 хв  20.51 28 хв 
Вчорайше 20.58 1 хв  20.59 36 хв 
Брівки 21.07 11 хв  21.18 45 хв 
Харліївка 21.28 1 хв  21.29 1 г  6 хв 
Попільня 21.36 1 хв  21.37 1 г  14 хв 
Чернявка 21.47 1 хв  21.48 1 г  25 хв 
Кожанка 21.56 1 хв  21.57 1 г  34 хв 
Триліси 22.04 1 хв  22.05 1 г  42 хв 
Фастів-1 22.18 1 г  56 хв 

У розкладі поїзда 6214 Козятин-1 — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30