У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6217 Барановичі-Поліські — Удрицьк Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6217 сполученням Барановичі-Поліські - Удрицьк відправляється зі станції Барановичі-Поліські о 11.30 і прибуває на станцію Удрицьк о 15.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Щара, Ляховичи, Кулени, Буди, Ганцевичі, Люсино, Мальковичі, Люща, Дятловичи, Лунінець, Прип'ять, Горинь.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Барановичі-Поліські 11.30
Русино 11.40 1 хв  11.41 10 хв 
Щара 11.47 1 хв  11.48 17 хв 
Петуховщина 11.52 1 хв  11.53 22 хв 
Ляховичи 11.56 1 хв  11.57 26 хв 
Рейтанів 12.07 1 хв  12.08 37 хв 
Кулени 12.15 1 хв  12.16 45 хв 
Романовщина 12.20 1 хв  12.21 50 хв 
Буди 12.24 2 хв  12.26 54 хв 
Любашево 12.35 1 хв  12.36 1 г  5 хв 
Ганцевичі 12.40 2 хв  12.42 1 г  10 хв 
Світанок 12.46 1 хв  12.47 1 г  16 хв 
Люсино 12.55 1 хв  12.56 1 г  25 хв 
Якуба Коласа 13.00 1 хв  13.01 1 г  30 хв 
Мальковичі 13.11 1 хв  13.12 1 г  41 хв 
Молодіжний 13.16 1 хв  13.17 1 г  46 хв 
Люща 13.27 1 хв  13.28 1 г  57 хв 
Бостинь 13.35 1 хв  13.36 2 г  5 хв 
Дятловичи 13.41 1 хв  13.42 2 г  11 хв 
Сад 13.46 1 хв  13.47 2 г  16 хв 
Лунінець 13.59 21 хв  14.20 2 г  29 хв 
Журавинка 14.29 1 хв  14.30 2 г  59 хв 
Прип'ять 14.37 1 хв  14.38 3 г  7 хв 
Видибір 14.52 1 хв  14.53 3 г  22 хв 
Горинь 15.11 38 хв  15.49 3 г  41 хв 
Удрицьк 15.04 3 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6217 Барановичі-Поліські — Удрицьк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції