У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6218 Іловайськ — Ясинувата-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6218 сполученням Іловайськ - Ясинувата-Пас. відправляється зі станції Іловайськ о 07.49 і прибуває на станцію Ясинувата-Пас. о 09.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Харцизьк, Канатний завод, Ханженкове, Кринична, 1110 Км, Макіївка-Пас., 1118 Км, Ясинувата-Західна, Ясинувата-Гірка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Іловайськ 07.49
Харцизьк 08.07 2 хв  08.09 18 хв 
Канатний завод 08.14 1 хв  08.15 25 хв 
Ханженкове 08.22 1 хв  08.23 33 хв 
Кринична 08.33 1 хв  08.34 44 хв 
1110 Км 08.38 1 хв  08.39 49 хв 
Макіївка-Пас. 08.44 2 хв  08.46 55 хв 
1118 Км 08.52 1 хв  08.53 1 г  3 хв 
Ясинувата-Західна 09.01 1 хв  09.02 1 г  12 хв 
Ясинувата-Гірка 09.04 1 хв  09.05 1 г  15 хв 
Ясинувата-Пас. 09.08 1 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6218 Іловайськ — Ясинувата-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031