У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6218 Удрицьк — Барановичі-Поліські Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6218 сполученням Удрицьк - Барановичі-Поліські відправляється зі станції Удрицьк о 17.21 і прибуває на станцію Барановичі-Поліські о 22.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 43 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Видибір, Журавинка, Сад, Бостинь, Молодіжний, Якуба Коласа, Світанок, Любашево, Романовщина, Рейтанів, Петуховщина, Русино.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Удрицьк 17.21
Горинь 17.36 50 хв  18.26 15 хв 
Видибір 18.44 1 хв  18.45 1 г  23 хв 
Прип'ять 18.59 1 хв  19.00 1 г  38 хв 
Журавинка 19.06 1 хв  19.07 1 г  45 хв 
Лунінець 19.17 15 хв  19.32 1 г  56 хв 
Сад 19.44 1 хв  19.45 2 г  23 хв 
Дятловичи 19.49 1 хв  19.50 2 г  28 хв 
Бостинь 19.55 1 хв  19.56 2 г  34 хв 
Люща 20.03 1 хв  20.04 2 г  42 хв 
Молодіжний 20.14 1 хв  20.15 2 г  53 хв 
Мальковичі 20.19 1 хв  20.20 2 г  58 хв 
Якуба Коласа 20.31 1 хв  20.32 3 г  10 хв 
Люсино 20.36 1 хв  20.37 3 г  15 хв 
Світанок 20.46 1 хв  20.47 3 г  25 хв 
Ганцевичі 20.52 2 хв  20.54 3 г  31 хв 
Любашево 20.59 1 хв  21.00 3 г  38 хв 
Буди 21.10 1 хв  21.11 3 г  49 хв 
Романовщина 21.14 1 хв  21.15 3 г  53 хв 
Кулени 21.20 1 хв  21.21 3 г  59 хв 
Рейтанів 21.29 1 хв  21.30 4 г  8 хв 
Ляховичи 21.39 1 хв  21.40 4 г  18 хв 
Петуховщина 21.43 1 хв  21.44 4 г  22 хв 
Щара 21.48 1 хв  21.49 4 г  27 хв 
Русино 21.55 1 хв  21.56 4 г  34 хв 
Барановичі-Поліські 22.04 4 г  43 хв 

У розкладі поїзда 6218 Удрицьк — Барановичі-Поліські можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30