У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6219 Ізюм — Краматорськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6219 сполученням Ізюм - Краматорськ відправляється зі станції Ізюм о 06.26 і прибуває на станцію Краматорськ о 10.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 46 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Підгірки, Яхничів, Букине, Святогірськ, Форпостна, Красний Лиман, Брусин, 10 Км, Придонецька, Слов'янський курорт, Імені Кожушка, Слов'янськ, Шпичкине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ізюм 06.26
Підгірки 06.31 1 хв  06.32 5 хв 
Яхничів 06.36 1 хв  06.37 10 хв 
Букине 06.42 1 хв  06.43 16 хв 
Святогірськ 07.03 1 хв  07.04 37 хв 
Форпостна 07.21 1 хв  07.22 55 хв 
Красний Лиман 07.44 1 г 1 хв  08.45 1 г  18 хв 
Брусин 08.55 1 хв  08.56 2 г  29 хв 
10 Км 08.59 1 хв  09.00 2 г  33 хв 
Придонецька 09.06 1 хв  09.07 2 г  40 хв 
Слов'янський курорт 09.14 1 хв  09.15 2 г  48 хв 
Імені Кожушка 09.25 1 хв  09.26 2 г  59 хв 
Слов'янськ 09.32 15 хв  09.47 3 г  6 хв 
Шпичкине 10.01 1 хв  10.02 3 г  35 хв 
Краматорськ 10.12 3 г  46 хв 

У розкладі поїзда 6219 Ізюм — Краматорськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції