У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6219 Харків-Левада — Мерчик Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6219 сполученням Харків-Левада - Мерчик відправляється зі станції Харків-Левада о 06.19 і прибуває на станцію Мерчик о 07.41 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Верещаківка-Левадська, Диканівка, 6 Км, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна, Люботин, Любівка, Караванна, Майський, Манченки, Горіховий Гай, Просторе.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Левада 06.19
Верещаківка-Левадська 06.23 1 хв  06.24 4 хв 
Диканівка 06.29 1 хв  06.30 10 хв 
6 Км 06.31 1 хв  06.32 12 хв 
Нова Баварія 06.38 1 хв  06.39 19 хв 
Хвилинка 06.42 1 хв  06.43 23 хв 
Рижів 06.45 1 хв  06.46 26 хв 
Пісочин 06.48 2 хв  06.50 29 хв 
Рай-Оленівка 06.52 1 хв  06.53 33 хв 
Коротич 06.55 1 хв  06.56 36 хв 
Водяна 07.03 1 хв  07.04 44 хв 
Люботин 07.09 1 хв  07.10 50 хв 
Любівка 07.15 1 хв  07.16 56 хв 
Караванна 07.19 1 хв  07.20 1 г 
Майський 07.22 1 хв  07.23 1 г  3 хв 
Манченки 07.26 1 хв  07.27 1 г  7 хв 
Горіховий Гай 07.31 1 хв  07.32 1 г  12 хв 
Просторе 07.36 1 хв  07.37 1 г  17 хв 
Мерчик 07.41 1 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6219 Харків-Левада — Мерчик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031