У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6219 Люботин — Мерчик Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6219 сполученням Люботин - Мерчик відправляється зі станції Люботин о 07.10 і прибуває на станцію Мерчик о 07.41 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Любівка, Караванна, Майський, Манченки, Горіховий Гай, Просторе.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Люботин 07.10
Любівка 07.15 1 хв  07.16 5 хв 
Караванна 07.19 1 хв  07.20 9 хв 
Майський 07.22 1 хв  07.23 12 хв 
Манченки 07.26 1 хв  07.27 16 хв 
Горіховий Гай 07.31 1 хв  07.32 21 хв 
Просторе 07.36 1 хв  07.37 26 хв 
Мерчик 07.41 31 хв 

У розкладі поїзда 6219 Люботин — Мерчик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції