У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6219 Люботин — Мерчик Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6219 сполученням Люботин - Мерчик відправляється зі станції Люботин о 07.10 і прибуває на станцію Мерчик о 07.41 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Любівка, Караванна, Майський, Манченки, Горіховий Гай, Просторе.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Люботин 07.10
Любівка 07.17 1 хв  07.18 7 хв 
Караванна 07.21 1 хв  07.22 11 хв 
Майський 07.24 1 хв  07.25 14 хв 
Манченки 07.27 1 хв  07.28 17 хв 
Горіховий Гай 07.32 1 хв  07.33 22 хв 
Просторе 07.36 1 хв  07.37 26 хв 
Мерчик 07.41 31 хв 

У розкладі поїзда 6219 Люботин — Мерчик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031