У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6220 Іловайськ — Ясинувата-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6220 сполученням Іловайськ - Ясинувата-Пас. відправляється зі станції Іловайськ о 12.09 і прибуває на станцію Ясинувата-Пас. о 13.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Харцизьк, Канатний завод, Ханженкове, Кринична, 1110 Км, Макіївка-Пас., 1118 Км, Ясинувата-Західна, Ясинувата-Гірка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Іловайськ 12.09
Харцизьк 12.27 1 хв  12.28 18 хв 
Канатний завод 12.32 1 хв  12.33 23 хв 
Ханженкове 12.41 1 хв  12.42 32 хв 
Кринична 12.52 1 хв  12.53 43 хв 
1110 Км 12.57 1 хв  12.58 48 хв 
Макіївка-Пас. 13.03 1 хв  13.04 54 хв 
1118 Км 13.11 1 хв  13.12 1 г  2 хв 
Ясинувата-Західна 13.19 1 хв  13.20 1 г  10 хв 
Ясинувата-Гірка 13.22 1 хв  13.23 1 г  13 хв 
Ясинувата-Пас. 13.26 1 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6220 Іловайськ — Ясинувата-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031