У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6220 Іловайськ — Ясинувата-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6220 сполученням Іловайськ - Ясинувата-Пас. відправляється зі станції Іловайськ о 12.01 і прибуває на станцію Ясинувата-Пас. о 13.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Харцизьк, Канатний завод, Ханженкове, Кринична, 1110 Км, Макіївка-Пас., 1118 Км, Ясинувата-Західна, Ясинувата-Гірка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Іловайськ 12.01
Харцизьк 12.19 1 хв  12.20 18 хв 
Канатний завод 12.24 1 хв  12.25 23 хв 
Ханженкове 12.33 1 хв  12.34 32 хв 
Кринична 12.44 1 хв  12.45 43 хв 
1110 Км 12.48 1 хв  12.49 47 хв 
Макіївка-Пас. 12.55 2 хв  12.57 54 хв 
1118 Км 13.01 1 хв  13.02 1 г 
Ясинувата-Західна 13.10 1 хв  13.11 1 г  9 хв 
Ясинувата-Гірка 13.13 1 хв  13.14 1 г  12 хв 
Ясинувата-Пас. 13.18 1 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6220 Іловайськ — Ясинувата-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30