У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6220 Огульці — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6220 сполученням Огульці - Харків-Левада відправляється зі станції Огульці о 03.45 і прибуває на станцію Харків-Левада о 05.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Пирогова, Люботин-Західний, Караванна, Любівка, Люботин, Водяна, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, 6 Км, Диканівка, Харків-Вантажний, Верещаківка-Левадська.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Огульці 03.45
Пирогова 03.50 1 хв  03.51 5 хв 
Люботин-Західний 03.57 2 хв  03.59 12 хв 
Караванна 04.02 1 хв  04.03 17 хв 
Любівка 04.06 1 хв  04.07 21 хв 
Люботин 04.12 23 хв  04.35 27 хв 
Водяна 04.40 1 хв  04.41 55 хв 
Коротич 04.48 1 хв  04.49 1 г  3 хв 
Рай-Оленівка 04.52 1 хв  04.53 1 г  7 хв 
Пісочин 04.55 2 хв  04.57 1 г  10 хв 
Рижів 05.00 1 хв  05.01 1 г  15 хв 
Хвилинка 05.04 1 хв  05.05 1 г  19 хв 
Нова Баварія 05.08 1 хв  05.09 1 г  23 хв 
6 Км 05.16 1 хв  05.17 1 г  31 хв 
Диканівка 05.20 1 хв  05.21 1 г  35 хв 
Харків-Вантажний 05.26 1 хв  05.27 1 г  41 хв 
Верещаківка-Левадська 05.31 1 хв  05.32 1 г  46 хв 
Харків-Левада 05.36 1 г  51 хв 

У розкладі поїзда 6220 Огульці — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031