У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6220 Огульці — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6220 сполученням Огульці - Харків-Левада відправляється зі станції Огульці о 03.45 і прибуває на станцію Харків-Левада о 05.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Пирогова, Люботин-Західний, Караванна, Любівка, Люботин, Водяна, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, 7 Км, Диканівка, Верещаківка-Левадська.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Огульці 03.45
Пирогова 03.50 1 хв  03.51 5 хв 
Люботин-Західний 03.57 10 хв  04.07 12 хв 
Караванна 04.10 1 хв  04.11 25 хв 
Любівка 04.14 1 хв  04.15 29 хв 
Люботин 04.20 15 хв  04.35 35 хв 
Водяна 04.40 1 хв  04.41 55 хв 
Коротич 04.48 1 хв  04.49 1 г  3 хв 
Рай-Оленівка 04.52 1 хв  04.53 1 г  7 хв 
Пісочин 04.55 2 хв  04.57 1 г  10 хв 
Рижів 05.00 1 хв  05.01 1 г  15 хв 
Хвилинка 05.04 1 хв  05.05 1 г  19 хв 
Нова Баварія 05.08 1 хв  05.09 1 г  23 хв 
7 Км 05.16 1 хв  05.17 1 г  31 хв 
Диканівка 05.20 1 хв  05.21 1 г  35 хв 
Верещаківка-Левадська 05.31 1 хв  05.32 1 г  46 хв 
Харків-Левада 05.36 1 г  51 хв 

У розкладі поїзда 6220 Огульці — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930