У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6220 Огульці — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6220 сполученням Огульці - Харків-Левада відправляється зі станції Огульці о 04.31 і прибуває на станцію Харків-Левада о 05.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Пирогова, Люботин-Західний, Караванна, Любівка, Люботин, Водяна, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, 6 Км, Харків-Вантажний, Верещаківка-Левадська.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

з 07/02 по 22/02 слідує зміненим маршрутом
з 2020-01-31 по 2020-02-23: з 07/02/2020 по 22/02/2020: п. № 6220 Огульці - Харків-Левада слідує зміненим маршрутом, відправлення зі ст. Люботин 5.04, Н.Баварія 5.04 - 5.30, далі згідно діючого розкладу.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Огульці 04.31
Пирогова 04.36 1 хв  04.37 5 хв 
Люботин-Західний 04.42 1 хв  04.43 11 хв 
Караванна 04.45 1 хв  04.46 14 хв 
Любівка 04.49 1 хв  04.50 18 хв 
Люботин 04.55 2 хв  04.57 24 хв 
Водяна 05.02 1 хв  05.03 31 хв 
Коротич 05.10 1 хв  05.11 39 хв 
Рай-Оленівка 05.14 1 хв  05.15 43 хв 
Пісочин 05.17 2 хв  05.19 46 хв 
Рижів 05.22 1 хв  05.23 51 хв 
Хвилинка 05.26 1 хв  05.27 55 хв 
Нова Баварія 05.30 1 хв  05.31 59 хв 
6 Км 05.38 1 хв  05.39 1 г  7 хв 
Харків-Вантажний 05.48 1 хв  05.49 1 г  17 хв 
Верещаківка-Левадська 05.53 1 хв  05.54 1 г  22 хв 
Харків-Левада 05.58 1 г  27 хв 

У розкладі поїзда 6220 Огульці — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031