У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6221 Харків-Левада — Люботин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6221 сполученням Харків-Левада - Люботин відправляється зі станції Харків-Левада о 07.22 і прибуває на станцію Люботин о 08.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Верещаківка-Левадська, Диканівка, 6 Км, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Пост 21 Км, Водяна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Левада 07.22
Верещаківка-Левадська 07.27 1 хв  07.28 5 хв 
Диканівка 07.35 1 хв  07.36 13 хв 
6 Км 07.40 1 хв  07.41 18 хв 
Нова Баварія 07.47 1 хв  07.48 25 хв 
Хвилинка 07.51 1 хв  07.52 29 хв 
Рижів 07.55 1 хв  07.56 33 хв 
Пісочин 07.59 2 хв  08.01 37 хв 
Рай-Оленівка 08.04 1 хв  08.05 42 хв 
Коротич 08.08 1 хв  08.09 46 хв 
Пост 21 Км 08.15 1 хв  08.15 53 хв 
Водяна 08.19 1 хв  08.20 57 хв 
Люботин 08.25 1 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6221 Харків-Левада — Люботин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031