У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6221 Шепетівка — Ланівці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6221 сполученням Шепетівка - Ланівці відправляється зі станції Шепетівка о 08.47 і прибуває на станцію Ланівці о 11.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 1 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Шепетівка-Подільська, Жилинці, Припутні, Клубівка, Михнівка, Двірецький, Білогір'я, Вариводки, Лепесівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шепетівка 08.47
4 Км 08.53 1 хв  08.54 6 хв 
Шепетівка-Подільська 09.02 2 хв  09.04 15 хв 
Ім. П'яскорського 09.11 1 хв  09.12 24 хв 
Жилинці 09.19 1 хв  09.20 32 хв 
Плесна 09.26 1 хв  09.27 39 хв 
Припутні 09.33 1 хв  09.34 46 хв 
Ізяслав 09.43 2 хв  09.45 56 хв 
Клубівка 09.54 1 хв  09.55 1 г  7 хв 
Клембівка 10.02 2 хв  10.04 1 г  15 хв 
Михнівка 10.13 1 хв  10.14 1 г  26 хв 
Білогородка 10.21 2 хв  10.23 1 г  34 хв 
Двірецький 10.30 1 хв  10.31 1 г  43 хв 
Жижниківці 10.38 1 хв  10.39 1 г  51 хв 
Білогір'я 10.47 1 хв  10.48 2 г 
Суховоля 10.54 2 хв  10.56 2 г  7 хв 
Вариводки 11.04 1 хв  11.05 2 г  17 хв 
Вільшаниця 11.12 1 хв  11.13 2 г  25 хв 
Лепесівка 11.22 2 хв  11.24 2 г  35 хв 
Юсківці(Терн.) 11.37 1 хв  11.38 2 г  50 хв 
Ланівці 11.48 3 г  1 хв 

У розкладі поїзда 6221 Шепетівка — Ланівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції