У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6222 Курдюмівка — Красний Лиман Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6222 сполученням Курдюмівка - Красний Лиман відправляється зі станції Курдюмівка о 07.24 і прибуває на станцію Красний Лиман о 11.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 49 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Бахмут, Малоільшевська, Шевченка, Сіль, Зовна, Сіверськ, Ямпіль.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Курдюмівка 07.24
Бахмут 07.52 1 г 43 хв  09.35 28 хв 
Малоільшевська 09.40 1 хв  09.41 2 г  16 хв 
Шевченка 09.45 1 хв  09.46 2 г  21 хв 
Сіль 09.58 1 хв  09.59 2 г  34 хв 
Зовна 10.14 1 хв  10.15 2 г  50 хв 
Сіверськ 10.30 1 хв  10.31 3 г  6 хв 
Ямпіль 10.48 1 хв  10.49 3 г  24 хв 
Красний Лиман 11.05 3 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6222 Курдюмівка — Красний Лиман можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031