У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6222 Мерчик — Люботин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6222 сполученням Мерчик - Люботин відправляється зі станції Мерчик о 09.25 і прибуває на станцію Люботин о 09.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Просторе, Горіховий Гай, Манченки, Майський, Караванна, Любівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мерчик 09.25
Просторе 09.30 1 хв  09.31 5 хв 
Горіховий Гай 09.36 1 хв  09.37 11 хв 
Манченки 09.41 1 хв  09.42 16 хв 
Майський 09.45 1 хв  09.46 20 хв 
Караванна 09.48 1 хв  09.49 23 хв 
Любівка 09.52 1 хв  09.53 27 хв 
Люботин 09.57 32 хв 

У розкладі поїзда 6222 Мерчик — Люботин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30