У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6223 Харків-Левада — Мерчик Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6223 сполученням Харків-Левада - Мерчик відправляється зі станції Харків-Левада о 15.46 і прибуває на станцію Мерчик о 17.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Верещаківка-Левадська, Диканівка, 6 Км, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Пост 21 Км, Водяна, Люботин, Любівка, Майський, Манченки, Горіховий Гай, Просторе.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Левада 15.46
Верещаківка-Левадська 15.50 1 хв  15.51 4 хв 
Диканівка 15.58 1 хв  15.59 12 хв 
6 Км 16.02 1 хв  16.03 16 хв 
Нова Баварія 16.09 1 хв  16.10 23 хв 
Хвилинка 16.13 1 хв  16.14 27 хв 
Рижів 16.16 1 хв  16.17 30 хв 
Пісочин 16.19 2 хв  16.21 33 хв 
Рай-Оленівка 16.23 1 хв  16.24 37 хв 
Коротич 16.26 1 хв  16.27 40 хв 
Пост 21 Км 16.32 1 хв  16.33 46 хв 
Водяна 16.35 1 хв  16.36 49 хв 
Люботин 16.41 27 хв  17.08 55 хв 
Любівка 17.14 1 хв  17.15 1 г  28 хв 
Майський 17.19 1 хв  17.20 1 г  33 хв 
Манченки 17.23 1 хв  17.24 1 г  37 хв 
Горіховий Гай 17.28 1 хв  17.29 1 г  42 хв 
Просторе 17.32 1 хв  17.33 1 г  46 хв 
Мерчик 17.37 1 г  51 хв 

У розкладі поїзда 6223 Харків-Левада — Мерчик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031