У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6223 Харків-Левада — Мерчик Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6223 сполученням Харків-Левада - Мерчик відправляється зі станції Харків-Левада о 15.46 і прибуває на станцію Мерчик о 17.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Верещаківка-Левадська, Диканівка, 6 Км, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Пост 21 Км, Водяна, Люботин, Любівка, Майський, Манченки, Горіховий Гай, Просторе.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

01,07/01/2019 буде курсувати сполученнямЛюботин-Мерчик,на ділянці Харків-Люботин відмінено.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Левада 15.46
Верещаківка-Левадська 15.50 1 хв  15.51 4 хв 
Диканівка 15.58 1 хв  15.59 12 хв 
6 Км 16.02 1 хв  16.03 16 хв 
Нова Баварія 16.09 1 хв  16.10 23 хв 
Хвилинка 16.13 1 хв  16.14 27 хв 
Рижів 16.16 1 хв  16.17 30 хв 
Пісочин 16.19 2 хв  16.21 33 хв 
Рай-Оленівка 16.23 1 хв  16.24 37 хв 
Коротич 16.26 1 хв  16.27 40 хв 
Пост 21 Км 16.32 1 хв  16.33 46 хв 
Водяна 16.35 1 хв  16.36 49 хв 
Люботин 16.41 27 хв  17.08 55 хв 
Любівка 17.14 1 хв  17.15 1 г  28 хв 
Майський 17.19 1 хв  17.20 1 г  33 хв 
Манченки 17.23 1 хв  17.24 1 г  37 хв 
Горіховий Гай 17.28 1 хв  17.29 1 г  42 хв 
Просторе 17.32 1 хв  17.33 1 г  46 хв 
Мерчик 17.37 1 г  51 хв 

У розкладі поїзда 6223 Харків-Левада — Мерчик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728