У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6223 Харків-Левада — Мерчик Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6223 сполученням Харків-Левада - Мерчик відправляється зі станції Харків-Левада о 15.46 і прибуває на станцію Мерчик о 17.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Верещаківка-Левадська, Диканівка, 6 Км, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Пост 21 Км, Водяна, Люботин, Любівка, Майський, Манченки, Горіховий Гай, Просторе.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

19-22/02 відмінено.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Левада 15.46
Верещаківка-Левадська 15.50 1 хв  15.51 4 хв 
Диканівка 15.58 1 хв  15.59 12 хв 
6 Км 16.02 1 хв  16.03 16 хв 
Нова Баварія 16.09 1 хв  16.10 23 хв 
Хвилинка 16.13 1 хв  16.14 27 хв 
Рижів 16.16 1 хв  16.17 30 хв 
Пісочин 16.19 2 хв  16.21 33 хв 
Рай-Оленівка 16.23 1 хв  16.24 37 хв 
Коротич 16.26 1 хв  16.27 40 хв 
Пост 21 Км 16.32 1 хв  16.33 46 хв 
Водяна 16.35 1 хв  16.36 49 хв 
Люботин 16.41 27 хв  17.08 55 хв 
Любівка 17.14 1 хв  17.15 1 г  28 хв 
Майський 17.19 1 хв  17.20 1 г  33 хв 
Манченки 17.23 1 хв  17.24 1 г  37 хв 
Горіховий Гай 17.28 1 хв  17.29 1 г  42 хв 
Просторе 17.32 1 хв  17.33 1 г  46 хв 
Мерчик 17.37 1 г  51 хв 

У розкладі поїзда 6223 Харків-Левада — Мерчик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031