У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6223 Красний Лиман — Курдюмівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6223 сполученням Красний Лиман - Курдюмівка відправляється зі станції Красний Лиман о 09.10 і прибуває на станцію Курдюмівка о 13.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Ямпіль, Сіверськ, Зовна, Сіль, Шевченка, Малоільшевська, Бахмут.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Красний Лиман 09.10
Ямпіль 09.24 1 хв  09.25 14 хв 
Сіверськ 09.45 1 хв  09.46 35 хв 
Зовна 10.00 1 хв  10.01 50 хв 
Сіль 10.13 1 хв  10.14 1 г  3 хв 
Шевченка 10.25 1 хв  10.26 1 г  15 хв 
Малоільшевська 10.30 1 хв  10.31 1 г  20 хв 
Бахмут 10.38 2 г 7 хв  12.45 1 г  28 хв 
Курдюмівка 13.13 4 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6223 Красний Лиман — Курдюмівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції