У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6223 Красний Лиман — Курдюмівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6223 сполученням Красний Лиман - Курдюмівка відправляється зі станції Красний Лиман о 08.50 і прибуває на станцію Курдюмівка о 13.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ямпіль, Сіверськ, Зовна, Сіль, Шевченка, Малоільшевська, Бахмут.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Красний Лиман 08.50
Ямпіль 09.04 1 хв  09.05 14 хв 
Сіверськ 09.25 1 хв  09.26 35 хв 
Зовна 09.40 1 хв  09.41 50 хв 
Сіль 09.53 1 хв  09.54 1 г  3 хв 
Шевченка 10.05 1 хв  10.06 1 г  15 хв 
Малоільшевська 10.10 1 хв  10.11 1 г  20 хв 
Бахмут 10.18 2 г 27 хв  12.45 1 г  28 хв 
Курдюмівка 13.13 4 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6223 Красний Лиман — Курдюмівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031