У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6224 Курдюмівка — Святогірськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6224 сполученням Курдюмівка - Святогірськ відправляється зі станції Курдюмівка о 13.28 і прибуває на станцію Святогірськ о 18.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 1 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Бахмут, Малоільшевська, Шевченка, Сіль, Зовна, Сіверськ, Ямпіль, Красний Лиман, Форпостна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Курдюмівка 13.28
Бахмут 13.56 4 хв  14.00 28 хв 
Малоільшевська 14.05 1 хв  14.06 37 хв 
Шевченка 14.10 1 хв  14.11 42 хв 
Сіль 14.23 1 хв  14.24 55 хв 
Зовна 14.39 1 хв  14.40 1 г  11 хв 
Сіверськ 14.55 1 хв  14.56 1 г  27 хв 
Ямпіль 15.13 1 хв  15.14 1 г  45 хв 
Красний Лиман 15.30 1 г 50 хв  17.20 2 г  2 хв 
Форпостна 17.42 1 хв  17.43 4 г  14 хв 
Святогірськ 18.00 4 г  32 хв 

У розкладі поїзда 6224 Курдюмівка — Святогірськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031