У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6224 Мерчик — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6224 сполученням Мерчик - Харків-Левада відправляється зі станції Мерчик о 11.38 і прибуває на станцію Харків-Левада о 13.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Просторе, Горіховий Гай, Манченки, Майський, Любівка, Люботин, Водяна, Пост 21 Км, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, 6 Км, Верещаківка-Левадська.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

17,19,21,23,25,27,29,31/01 ДР,слідуе зміненим маршрутом,відпр.зі ст.Мерчик 11.20хв, прибуття Харків-Левада 12-55; 16,18,20,22,24,26,28,30 січня 2020 року зміненим маршрутом через роз'їзд 10 км, Шпаківку, на дільниці Люботин - Нова Баварія відмінити
з 2020-01-15 по 2020-01-31: п. 6224 Мерчик-Харків-Левада курсує зміненим маршрутом, на дільниці Люботин-Нова Баварія відмінено: 16,18,20,22,24,26,28,30 січня 2020 року: відправлення зі ст. Мерчик 11.20, Люботин-Зах. 11.40-11.41, Люботин 11.51-11.53, розїзд 10 км 12.02, Шпаківка12.16, Нова Баварія 12.31-12.33, розїзд 6 км 12.39-12- 41, розїзд 8 км 12.45, прибуття Харків-Левада о 12.55; 17,19,21,23,25,27,29,31 січня 2020 року: відправлення зі ст. Мерчик о 11.20, Люботин-Зах. 11.40-11.41, Люботин 11.51-11.53, розїзд 10 км 12.02, Шпаківка 12.16, Нова Баварія 12.31-12.33, розїзд 6 км 12.39- 12.41, розїзд 8 км 12.45, Харків Вантажний Верещагівка 12.49-12.50, прибуття Харків-Левада о 12.55
з 2020-01-15 по 2020-01-31: п. 6224 Мерчик-Харків-Левада курсує зміненим маршрутом, на дільниці Люботин-Нова Баварія відмінено: 16,18,20,22,24,26,28,30 січня 2020 року: відправлення зі ст. Мерчик 11.20, Люботин-Зах. 11.40-11.41, Люботин 11.51-11.53, розїзд 10 км 12.02, Шпаківка12.16, Нова Баварія 12.31-12.33, розїзд 6 км 12.39-12- 41, розїзд 8 км 12.45, прибуття Харків-Левада о 12.55; 17,19,21,23,25,27,29,31 січня 2020 року: відправлення зі ст. Мерчик о 11.20, Люботин-Зах. 11.40-11.41, Люботин 11.51-11.53, розїзд 10 км 12.02, Шпаківка 12.16, Нова Баварія 12.31-12.33, розїзд 6 км 12.39- 12.41, розїзд 8 км 12.45, Харків Вантажний Верещагівка 12.49-12.50, прибуття Харків-Левада о 12.55

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мерчик 11.38
Просторе 11.43 1 хв  11.44 5 хв 
Горіховий Гай 11.49 1 хв  11.50 11 хв 
Манченки 11.54 1 хв  11.55 16 хв 
Майський 11.58 1 хв  11.59 20 хв 
Любівка 12.03 1 хв  12.04 25 хв 
Люботин 12.09 18 хв  12.27 31 хв 
Водяна 12.32 1 хв  12.33 54 хв 
Пост 21 Км 12.34 1 хв  12.35 56 хв 
Коротич 12.40 1 хв  12.41 1 г  2 хв 
Рай-Оленівка 12.43 1 хв  12.44 1 г  5 хв 
Пісочин 12.46 2 хв  12.48 1 г  8 хв 
Рижів 12.50 1 хв  12.51 1 г  12 хв 
Хвилинка 12.53 1 хв  12.54 1 г  15 хв 
Нова Баварія 12.57 1 хв  12.58 1 г  19 хв 
6 Км 13.04 1 хв  13.05 1 г  26 хв 
Верещаківка-Левадська 13.13 1 хв  13.14 1 г  35 хв 
Харків-Левада 13.18 1 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6224 Мерчик — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції