У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6224 Мерчик — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6224 сполученням Мерчик - Харків-Левада відправляється зі станції Мерчик о 11.38 і прибуває на станцію Харків-Левада о 13.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Просторе, Горіховий Гай, Манченки, Майський, Любівка, Люботин, Водяна, Пост 21 Км, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, 6 Км, Диканівка, Верещаківка-Левадська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

1-30/11 слідує зміним марш.,прибуття Харків-Левада 12-55
з 2019-10-28 по 2019-11-30: е/п6224 Мерчик-Х-Левада 01-15/11 слідує зміненим марш.через ст.Шпаківка, відпр. ст.Мерчик 11.20хв, приб.ст. Х-Левада 12.55хв.
з 2019-10-29 по 2019-11-16: 01-15/11/2019: п.6224 Мерчик - Харків-Левада зі ст.Люботин до Нової Баварії прослідує зміненим маршрутом через рзд 10 км, Шпаківку, на дільниці Люботин - Нова Баварія відмінено. Відправлення Мерчик 11-20, Люботин-Західний 11-40/11-41, Люботин 11-51/11-53, Нова Баварія 12-31/12-33, рзд 6 км 12-39/12-41, Верещаківка 12-49/12-50, прибуття Харків-Левада 12-55
з 2019-10-29 по 2019-11-16: 01-15/11/2019: п.6224 Мерчик - Харків-Левада зі ст.Люботин до Нової Баварії прослідує зміненим маршрутом через рзд 10 км, Шпаківку, на дільниці Люботин - Нова Баварія відмінено. Відправлення Мерчик 11-20, Люботин-Західний 11-40/11-41, Люботин 11-51/11-53, Нова Баварія 12-31/12-33, рзд 6 км 12-39/12-41, Верещаківка 12-49/12-50, прибуття Харків-Левада 12-55

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мерчик 11.38
Просторе 11.43 1 хв  11.44 5 хв 
Горіховий Гай 11.49 1 хв  11.50 11 хв 
Манченки 11.54 1 хв  11.55 16 хв 
Майський 11.58 1 хв  11.59 20 хв 
Любівка 12.03 1 хв  12.04 25 хв 
Люботин 12.09 18 хв  12.27 31 хв 
Водяна 12.32 1 хв  12.33 54 хв 
Пост 21 Км 12.34 1 хв  12.35 56 хв 
Коротич 12.40 1 хв  12.41 1 г  2 хв 
Рай-Оленівка 12.43 1 хв  12.44 1 г  5 хв 
Пісочин 12.46 2 хв  12.48 1 г  8 хв 
Рижів 12.50 1 хв  12.51 1 г  12 хв 
Хвилинка 12.53 1 хв  12.54 1 г  15 хв 
Нова Баварія 12.57 1 хв  12.58 1 г  19 хв 
6 Км 13.04 1 хв  13.05 1 г  26 хв 
Диканівка 13.07 1 хв  13.08 1 г  29 хв 
Верещаківка-Левадська 13.13 1 хв  13.14 1 г  35 хв 
Харків-Левада 13.18 1 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6224 Мерчик — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031